SAMODZIELNY REFERENT
  • Katowice
Katowice, Warszawska 14, 40-006 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie
ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY W KATOWICACH
5. 9. 2024
od 5 430 do 6 330 PLN (Wynagrodzenie brutto)

- Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach poszukuje Kandydatki/a na stanowisko: Samodzielny referent.
- Miejsce wykonywania pracy: Dział Rekrutacji i Świadczeń/ Sekcja Rekrutacji Anglojęzycznej, ul. Warszawska 14, 40-006 Katowice
- Zakres obowiązków:
1. prowadzenie spraw związanych z procesem rekrutacji na studia prowadzone w języku angielskim,
2. obsługa programu do rekrutacji w języku angielskim,
3. współpraca z agencjami rekrutującymi kandydatów na studia,
4. obsługa potencjalnych kandydatów na studia,
5. przygotowywanie sprawozdań związanych z procesem rekrutacji na studia prowadzone w języku angielskim,
6. opracowywanie projektów regulaminów i innych aktów prawnych dotyczących rekrutacji na studia prowadzone w j. angielskim.
- Godziny pracy: 7:30-15:30.

Inne wymagania
Wymagania niezbędne:
- znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie B2,
- wykształcenie wyższe magisterskie lub licencjackie/inżynierskie,
- bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office,
- umiejętność samodzielnej organizacji pracy, systematyczność, skrupulatność, rzetelność, kreatywność,
- umiejętność pracy w zespole,
- wysoka kultura osobista.
- mile widziane doświadczenie w pracy w uczelni wyższej lub pracy administracyjnej.

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na okres próbny

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Jezyki
angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wyksztalcenia
wyższe (w tym licencjat)

  • Praca Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544