Samodzielny Kucharz
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Województwo dolnośląskie, Polska
Kraft Daily Pub
11. 9. 2024

Kraft Daily PUB lokal browaru Kraft Daily - producenta piw kraftowych zatrudni kucharza.

Poszukujemy osoby samodzielnej i kreatywnej która wzmocni zespół naszego Pubu.

Pracujemy w małym zespole więc osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie miała ogromny wpływ na menu, co daje możliwość wprowadzania i sprawdzania swoich autorskich pomysłów. Szykujemy się do zmian w funkcjonowaniu lokalu dzięki czemu osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie miała szansę nadania kierunku w którym pójdzie menu oraz kuchnia.

Miejsce pracy: Wrocław ul. Bogusławskiego 19.

Praca na pełen etat.

Lokal otwarty od wtorku do soboty.

Godziny pracy kuchni od 15.00 do 23.00

Pracujemy według wcześniej ustalonego grafiku.

Praca od zaraz.

Twoje zadania:

.     Współtworzenie nowych dań oraz karty menu.

-       Dbałość o zachowanie najwyższej jakości oraz estetyki potraw.

-       Przygotowywanie dań zgodnie z obowiązującymi recepturami i standardami.

-       Utrzymywanie porządku i higieny w miejscu pracy.

-       Dbanie o właściwy stan techniczny urządzeń kuchennych.

-       Racjonalne gospodarowanie towarem, minimalizowanie strat.

-       Zarządzanie stanem magazynowym półproduktów, zgłaszanie potrzeby zamówień.

Opis wymagań:

-       Doświadczenie na podobnym stanowisku

-       Samodzielność, doskonała organizacja pracy

-       Gotowość do pracy także w weekendy oraz święta.

-       Książeczka Sanepidu.

Oferujemy:

-      Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia.

-      Stabilne zatrudnienie.

-      Możliwość rozwoju zawodowego oraz wdrażania własnych pomysłów.

  • Praca Wrocław
  • Kucharz Wrocław
  • Kuk (kucharz) Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567