Samodzielny Księgowy / Samodzielna Księgowa
  • Goleniów
Goleniów, Goleniów, zachodniopomorskie, Polska
Fructus Sp. z o.o.
1. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie pełnej księgowości firmy
  • tworzenie i analizowanie sprawozdań finansowych
  • sporządzanie deklaracji podatkowych
  • kontrolowanie poprawności dokumentów księgowych
  • nadzór nad terminowym dokonywaniem płatności i rozliczeń
  • współpraca z innymi działami firmy w zakresie księgowości
  • dbanie o zgodność dokumentacji z obowiązującymi przepisami

Nasze wymagania

  • Minimum 2-lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość zasad rachunkowości i prawa podatkowego
  • Entuzjazm, samodzielność oraz dokładność
  • Odpowiedzialność

To oferujemy

  • Stałą prace w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon komórkowy, komputer)
  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Praca Goleniów
  • Księgowy Goleniów
  • Księgowa Goleniów
  • Goleniów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584