Samodzielny księgowy/ Samodzielna księgowa
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
Comarch
18. 9. 2024

Poszukujemy samodzielnych, zorganizowanych i skrupulatnych osób do prowadzenia księgowości w spółkach Grupy Kapitałowej Comarch.
Marzysz o kolejnym kroku w swojej karierze? Masz już doświadczenie na samodzielnym stanowisku w obszarze księgowości? Nie czekaj i dołącz do nas!
PROFIL PRACOWNIKA
- Wykształcenie wyższe kierunkowe
- Co najmniej 2-letnie doświadczenie w księgowości
- Bardzo dobra znajomość prawa podatkowego i ustawy o rachunkowości
- Znajomość obsługi programów księgowo-finansowych
- Dobra organizacja pracy własnej i zarządzanie czasem
- Samodzielność, rzetelność, zaangażowanie w wykonywaną pracę
- Zdolności interpersonalne i komunikacyjne
TWOJE ZADANIA
- Prowadzenie ksiąg spółki prawa handlowego
- Przygotowywanie danych konsolidacyjnych w GK Comarch
- Rozliczanie podatków
- Wsparcie w pracach księgowych spółek rozwijających się
DLA CIEBIE
- Możliwość rozwoju w zakresie sprawozdawczości finansowej
- Indywidualny plan szkoleń i konferencji
- Stabilne zatrudnienie - za nami ponad 30 lat pełnych sukcesu w realizacji i wdrażaniu autorskich projektów informatycznych
- Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
- Elastyczne godziny pracy
- Możliwość pracy hybrydowej, po okresie wdrożenia (3 dni pracy w biurze, 2 dni pracy zdalnej)
- Bezpośrednio na naszym kampusie: centrum medyczne iMed24, strefa rekreacyjna, z basenem i siłownią, stołówka
- Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
- Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
- Udogodnienia dla rowerzystów (stojaki, szatnie, rowerownie, stacja naprawcza), a dla tych, co do pracy docierają samochodem – naziemny i podziemny parking
FORMULARZ APLIKACYJNY: https://kariera.comarch.pl/praca/samodzielny-ksiegowy-samodzielna-ksiegowa/#/form/offer/854/step/1

  • Praca Kraków
  • Księgowy Kraków
  • Księgowa Kraków
  • Główny księgowy Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584