Samodzielny Księgowy / Samodzielna Księgowa
  • Warszawa, Bielany
mazowieckie, Warszawa, Bielany, mazowieckie, Polska
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Ruda
24. 9. 2024

powstała w 1990 r. Administruje 18 budynkami mieszkalnymi (3 218 lokali mieszkalnych) i 3 budynkami handlowo-usługowymi (84 lokale użytkowe). Obejmuje teren znajdujący się w obrębie ulic: Gwiaździstej i Klaudyny.

W chwili obecnej prowadzi rekrutację na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • wprowadzanie wyciągów bankowych na konta analityczne,
  • uzgadnianie sald na kontach analitycznych i syntetycznych,
  • przygotowanie dokumentacji bankowej,
  • dekretacja i księgowanie w systemie API-LINK faktur kosztowych, faktur sprzedaży oraz innych dokumentów księgowych,
  • księgowanie dokumentów PKM i prowadzenie rejestru wraz z kompletowaniem załączników,
  • kwartalne księgowanie wypłaty udziałów na podstawie otrzymanych informacji,
  • analiza kont rozrachunkowych,
  • prowadzenie korespondencji oraz udzielanie informacji najemcom i mieszkańcom w zakresie sald oraz rozliczenia mediów,
  • weryfikacja zgodności rejestrów VAT z plikami JPK,
  • współpraca przy sporządzaniu plików JPK,
  • udział w posiedzeniach organów samorządowych,
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych i WNiP.

Oczekujemy:

  • preferowane wykształcenie ekonomiczne lub pokrewne,
  • skrupulatności, dokładności i bardzo dobrej organizacji pracy,
  • dobrej znajomości pakietu Office,
  • doświadczenie na stanowisku księgowego spółdzielni mieszkaniowej będzie dodatkowym atutem,
  • znajomości oprogramowania API-LINK będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • dofinansowanie zajęć sportowych /karta Benefit MultiSport/,
  • współfinansowana prywatna opieka medyczna /Enel-Med./,
  • ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach /PZU/,
  • świadczenia z ZFŚS,
  • szkolenia i kursy.

  • Praca mazowieckie
  • Księgowy Wysokie Mazowieckie
  • Księgowy mazowieckie
  • Księgowa Wysokie Mazowieckie
  • Księgowa mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 193
    20 192