Samodzielny Księgowy / Samodzielna Księgowa
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, zachodniopomorskie, Polska
Flex Wind Poland Sp. z o.o.
24. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Księgowanie dokumentów kosztowych
  • Rozliczanie kart kredytowych i podróży służbowych
  • Księgowanie rozliczeń międzyokresowych kosztów
  • Księgowanie wyciągów bankowych
  • Przygotowywanie płatności
  • Bieżąca analiza i weryfikacja zapisów oraz sald kont księgowych księgi głównej oraz kont ksiąg pomocniczych
  • Wsparcie przy sporządzaniu miesięcznych i rocznych sprawozdań finansowych zgodnie z wymogami grupy
  • Współpraca z zagranicznymi biurami rachunkowymi (w tym rozliczanie deklaracji podatkowych: VAT, CIT, WHT oraz nadzór nad prawidłowością procesu i rozliczeń)
  • Współpraca z audytorami wewnętrznymi i zewnętrznymi

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy w dziale księgowym – przynajmniej 5 lata na samodzielnym stanowisku
  • Wykształcenie kierunkowe: rachunkowość lub finanse
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym - min. w stopniu pozwalającym na prowadzenie komunikacji e-mailowej
  • Dobra znajomość Microsoft Excel
  • Zorientowanie na szczegóły, dokładność i rzetelność
  • Znajomość przepisów podatku VAT na gruncie transakcji międzynarodowych
  • Poczucie humoru ?
  • Znajomość Microsoft BC365 będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Międzynarodowe środowisko pracy umożliwiające rozwój zawodowy
  • Szkolenia oraz poszerzanie wiedzy z zakresu podatków poprzez międzynarodową współpracę z partnerami zagranicznymi
  • Wysoką kulturę pracy opartą na skandynawskim stylu zarządzania
  • Przyjazną atmosferę oraz elastyczne godziny pracy
  • Dodatkowe korzyści: Dofinansowanie nauki języka angielskiego, ubezpieczenie na życie, system kafeteryjny MyBenefit, darmowy parking, piątkowe lunche integracyjne, owoce

  • Księgowość i rozliczenia: Odpowiedzialność za księgowanie dokumentów, wyciągów, kart i zarządzanie płatnościami i rozliczeniami
  • Analiza i Sprawozdawczość Finansowa: Bieżąca analiza i weryfikacja zapisów oraz sald kont księgowych, wsparcie przy okresowych sprawozdaniach finansowych
  • Współpraca Międzynarodowa i Kontrola: Współpraca z zagranicznymi biurami rachunkowymi oraz audytorami wewnętrznymi i zewnętrznymi

  • Praca Szczecin
  • Księgowy Szczecin
  • Księgowa Szczecin
  • Główny księgowy Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544