Samodzielny Księgowy / Samodzielna Księgowa
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Value Finance Books Sp. z o.o.
13. 10. 2024
Informacje o stanowisku

praca 100% zdalna

Zakres obowiązków:

  • Obsługa systemów Enova365 lub Symfonia - wymagana zaawansowana znajomość.
  • Nadzór nad procesami księgowania i analiza ksiąg rachunkowych.
  • Monitorowanie zgodności dokumentacji i procedur z przepisami prawa.
  • Analiza kont księgowych i weryfikacja rozliczeń.
  • Obliczanie i sporządzanie deklaracji podatkowych (CIT, VAT).
  • Raportowanie do GUS, NBP i innych instytucji.
  • Przygotowanie sprawozdań finansowych i współpraca z audytorami.
  • Bezpośredni nadzór nad zespołem młodszych księgowych.

Nasze oczekiwania:

  • Minimum 5-letnie doświadczenie w biurze księgowym.
  • Biegłość w obsłudze Enova365 - konieczne.
  • Silne zrozumienie zasad rachunkowości i przepisów podatkowych.
  • Wykształcenie w dziedzinie finansów, rachunkowości lub ekonomii.
  • Zdolności przywódcze i umiejętność zarządzania zespołem.
  • Duże zaangażowanie i skupienie na potrzebach klienta.

Oferujemy:

  • Pełny etat w modelu pracy zdalnej.
  • Współpracę w oparciu o umowę B2B.
  • Możliwość rozwoju i wsparcie merytoryczne.
  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi IT i platform zdrowotnych.
  • Regularne spotkania integracyjne i wsparcie ze strony zaawansowanego zespołu.
  • Atrakcyjne warunki współpracy w rozwijającej się firmie.

Pasujesz do nas, jeśli jesteś osobą, która pasjonuje się księgowością i lubi pracować zdalnie z najnowszymi technologiami. Jesteśmy zgranym zespołem, warto do nas dołączyć!

  • Praca Warszawa
  • Księgowa Warszawa
  • Księgowy Warszawa
  • Główny księgowy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    91 008
    16 699