Samodzielny księgowy / Samodzielna księgowa
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, Podkarpackie, Polska
Biuro Rachunkowe MGS sp. zo.o.
2. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • Księgowanie dokumentów
    • Weryfikacja danych w systemie księgowym w zakresie zamknięcia okresu sprawozdawczego
    • Rozliczanie, analiza i uzgadnianie kont księgowych
    • Współpraca przy raportowaniu podatkowym (PIT, CIT, VAT)
    • Przygotowywanie danych do raportów okresowych oraz sprawozdań finansowych
    • Kontakt z klientem i pracownikami

WYMAGANIA:
    • Nasze wymagania
    • wykształcenie ekonomiczne
    • wiedza związana z prowadzeniem firm w zakresie pełnej księgowości
    • minimum dwuletnie doświadczenie w pełnej księgowości
    • znajomość programu Sage Symfonia - mile widziana
    • dobra organizacja pracy
    • samodzielność i odpowiedzialność
    • zaangażowanie
    • komunikatywność - praca w zespole i z klientem
    • znajomość kadr i płac na poziomie podstawowym

OFERUJEMY:
    • zatrudnienie na umowę o pracę na pełny
    • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy
    • prywatna opieka medyczna
    • możliwość zdobycia cennego doświadczenia
    • bezpłatne cykliczne szkolenia
    • stabilne warunki zatrudnienia
    • unikatowe doświadczenie w szybko rozwijającym się biur

  • Praca Rzeszów
  • Księgowy Rzeszów
  • Księgowa Rzeszów
  • Główny księgowy Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864