SAMODZIELNY KSIĘGOWY/ KSIĘGOWA
  • Grabów nad Prosną
Grabów nad Prosną, 63-520 Marszałki 41A, powiat: ostrzeszowski, woj: wielkopolskie
MEBLE SZCZEPAŃSCY A. SZCZEPAŃSKI I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA
6. 8. 2024
od 5 000 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

- wprowadzanie danych do systemu finansowo- księgowego,
- weryfikacja dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym.
- księgowanie faktur sprzedaży oraz faktur zakupu (krajowej i zagranicznej),
- sporządzanie sprawozdań do GUS<
- księgowe zamknięcie miesiąca/ roku,
- rozliczenia z US ( podatki, VAT- JPK, VAT- EU i inne)
- współpraca ze wszystkimi działami spółki,
- inne zadania wyznaczone przez przełożonego
- istnieje możliwość przyuczenia

Inne wymagania
[Umiejętność 1 : znajomość prawa podatkowego i zagadnień finansowo- księgowych

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas nieokreślony

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Wyksztalcenia
średnie branżowe

  • Praca Grabów nad Prosną
  • Księgowy Grabów nad Prosną
  • Księgowa Grabów nad Prosną
  • Grabów nad Prosną - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584