Samodzielny Księgowy
  • Kraków
Kraków, Kraków, Województwo małopolskie, Polska
Hermanos Sp. z o.o.
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska:

  • Nadzór i koordynacja prac działu księgowego
  • Współpraca z zewnętrznym biurem rachunkowym w zakresie prowadzenia pełnej księgowości
  • Weryfikacja i kontrola dokumentów księgowych przygotowanych przez biuro rachunkowe
  • Kontrola dokumentów księgowych pod względem merytorycznym i rachunkowym
  • Koordynowanie prawidłowej ewidencji i księgowania faktur zakupu i sprzedaży
  • Sporządzanie wewnętrznych raportów finansowych
  • Monitorowanie zmian w przepisach podatkowych i rachunkowych
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych
  • Implementacja systemów wspomagających zadania księgowe oraz analizy/raporty
  • Wsparcie działów realizacji w zakresie pomocy księgowej
  • Nadzór nad prawidłowością i terminowością księgowań
  • Bieżąca kontrola i analiza kosztów oraz przychodów

Wymagania:

  • Umiejętność zarządzania ludźmi
  • Komunikatywność na bardzo wysokim poziomie
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, rachunkowość, ekonomia)
  • Minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku księgowej/księgowego
  • Znajomość przepisów prawa podatkowego i ustawy o rachunkowości
  • Doświadczenie w pracy z systemami księgowymi (preferowane: Symfonia, SAP, Optima, Enova)
  • Umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu
  • Znajomość narzędzi takich jak Saldeo, Fakturownia, Smartsheet będzie dodatkowym atutem
  • Dokładność, odpowiedzialność i bardzo dobre umiejętności analityczne
  • Praktyczna znajomość zagadnień finansowo-księgowych
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i w dynamicznym środowisku
  • Bieżąca znajomość oprogramowania księgowego i wdrażanie nowoczesnych rozwiązań optymalizujących pracę działu

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i kompetencji
  • Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach
  • Pracę w przyjaznym i profesjonalnym zespole

  • Praca Kraków
  • Księgowa Kraków
  • Księgowy Kraków
  • Główny księgowy Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    72 121
    13 678