Samodzielny Księgowy
  • Kłobuck, koło Częstochowy
śląskie, Kłobuck, koło Częstochowy, śląskie, Polska
Schultz Seating Poland Sp. z o.o.
27. 4. 2024

Spółka Schultz Seating Poland wchodząca w skład międzynarodowej grupy posiadającej ponad 50-letnie doświadczenie w branży meblarskiej, producent metalowych komponentów oraz gotowych mebli tapicerowanych

Opis stanowiska:

  • znajomość zagadnień związanych z prowadzeniem pełnej księgowości,
  • dekretowanie i księgowanie operacji gospodarczych,
  • uzgadnianie rozrachunków i transakcji finansowych,
  • prowadzenie bieżących rozliczeń z bankami i innymi instytucjami finansowymi,
  • sporządzanie sprawozdań do GUS, NBP,
  • ścisła współpraca z zarządem oraz innymi działami firmy,
  • przechowywanie dowodów księgowych i dbanie o prawidłowy obieg dokumentów finansowych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe o specjalności rachunkowość,
  • znajomość ustawy o rachunkowości, przepisów podatkowych,
  • wskazana znajomość procesów produkcyjnych, programów Optima oraz XL

Oferujemy:

  • zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy na podstawie umowy o pracę,
  • stabilną pracę w międzynarodowej firmie,
  • sponsorowany pakiet medyczny,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • szkolenia

  • Praca śląskie
  • Księgowy Siemianowice Śląskie
  • Księgowy Piekary Śląskie
  • Księgowy Ząbkowice Śląskie
  • Księgowy Oborniki Śląskie
  • Księgowy Stronie Śląskie
  • Księgowy Miasteczko Śląskie
  • Księgowy śląskie
  • Księgowa Siemianowice Śląskie
  • Księgowa Piekary Śląskie
  • Księgowa Ząbkowice Śląskie
  • śląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 127
    19 315