Samodzielny księgowy
  • Szczecin, Kijewo
zachodniopomorskie, Szczecin, Kijewo, zachodniopomorskie, Polska
ArMa Biuro Rachunkowe Artur Janikowski
24. 7. 2024
Informacje o stanowisku

O nas

  • jesteśmy małą kancelarią doradztwa podatkowego z biurem rachunkowym,
  • nasze biuro jest w prawobrzeżnej dzielnicy Szczecina – Kijewo,
  • istniejemy od 1993 roku,
  • świadczymy usługi w zakresie obsługi księgowej, kadrowej i doradztwa podatkowego,
  • reprezentujemy naszych klientów przed organami podatkowymi, sądami administracyjnymi i ZUS.

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie KPiR i ksiąg handlowych
  • kompletowanie dokumentów,
  • wprowadzanie dokumentów do systemu komputerowego (faktury, wyciągi bankowe, raporty kasowe itp. dokumenty kadrowe),
  • analizy zapisów księgowych,
  • obsługa systemu kadrowo płacowego – po przyuczeniu,
  • bieżąca współpraca z klientami kancelarii.

Wymagania:

  • samodzielna księgowa,
  • wykształcenia zgodne z profilem pracy (np.: finanse, rachunkowość, ekonomia), w tym także dla studentów ostatnich lat studiów i absolwentów technikum,
  • znajomość podstaw podatkowych w podatkach dochodowych (PIT, CIT) i VAT,
  • znajomość podstaw księgowych,
  • mile widziana znajomości i obsługa programów księgowych i ewidencji podatkowych,
  • umiejętność kwalifikowania i ewidencjonowania dokumentów przy wykorzystaniu programów księgowych,
  • samodzielność i rzetelność,
  • chęć do samokształcenia.

Osoby do przyuczenia są również mile widziane.

Oferujemy:

  • opiekę i wsparcie od mentora, w tym bieżące wsparcie w pracy,
  • zdobycie dodatkowych umiejętności w doświadczonym zespole w tym obsługa kadr i płac,
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych umiejętności,
  • szkolenia branżowe w tym prowadzone przez podmioty zewnętrzne,
  • praca w małym zespole,
  • wynagrodzenie zależne od wiedzy i umiejętności.

  • Praca zachodniopomorskie
  • Księgowy zachodniopomorskie
  • Księgowa zachodniopomorskie
  • zachodniopomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941