Samodzielny Konsultant SAP FI/CO
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódź Voivodeship, Polska
KPMG
11. 5. 2024

Miejsce pracy: Łódź

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SAP FICO

O projekcie

Zespół SAP Consulting zajmuje się doradztwem strategicznym i operacyjnym dla funkcji IT. Konsultanci działu wspierają Klientów począwszy od przygotowania wdrożeń nowych systemów informatycznych, poprzez rozwiązywanie problemów związanych z transformacją cyfrową przedsiębiorstw, aż do budowy strategii rozwoju obszaru IT. Poszukiwana osoba wesprze dział przy realizacji projektów na potrzeby klientów KPMG związanych z analizą wymagań, wyborem rozwiązań oraz realizacją wdrożeń systemów SAP FI/CO.

Twój zakres obowiązków

  • analiza potrzeb biznesowych klienta oraz tworzenie koncepcji i specyfikacji techniczno-biznesowych dla proponowanych rozwiązań systemu SAP FI/CO (także S/4 HANA)
  • planowanie implementacji oraz migracji systemu SAP FI/CO lub S/4 HANA zarówno dla klientów KPMG w Polsce jak i za granicą
  • prowadzenie szkoleń dla użytkowników końcowych
  • utrzymywanie pozytywnych relacji biznesowych z klientami
  • współpraca z innymi zespołami w zakresie realizowanych projektów
  • analizy i doradztwo w zakresie procesów i funkcjonalności obszaru finansowego

Nasze wymagania

  • znajomość obszaru SAP FI/CO, potwierdzona certyfikacją w obszarze SAP FICO (pożądana)
  • doświadczenie w pracy z systemem SAP w roli konsultanta modułowego FICO
  • co najmniej 5 lat doświadczenia wdrożeniowego (min. 3 projekty wdrożenia systemu SAP)
  • doświadczenie w technologii S/4HANA (pożądana realizacja przynajmniej 1 projektu wdrożenia S/4HANA)
  • znajomość metodyki wdrożeniowej
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • umiejętność modelowania procesów
  • prowadzenie warsztatów wewnętrznych i z Klientem

To oferujemy

  • pełną wyzwań pracę w wiodącej na rynku polskim oraz międzynarodowym firmie doradczej
  • szansę na zdobycie cennego doświadczenia zawodowego
  • współpracę z renomowanymi klientami
  • zaplanowaną ścieżkę kariery
  • możliwość samorealizacji oraz rozwoju osobistego poprzez udział w specjalistycznych szkoleniach
  • atrakcyjny pakiet socjalny, w tym kartę MultiSport, dodatkowe ubezpieczenie na życie, prywatną opiekę medyczną, bony okolicznościowe
  • przyjazną atmosferę pracy

Etapy rekrutacji

  • Aplikacja online
  • Rozmowa rekrutacyjna
  • Witamy na pokładzie!

KPMG

Jesteśmy międzynarodową siecią firm audytorsko-doradczych. Od 1990 roku świadczymy w Polsce kompleksowe usługi z zakresu audytu, doradztwa podatkowego, księgowego i prawnego oraz doradztwa transakcyjnego i biznesowego, w tym także IT, dla polskich i międzynarodowych firm oraz instytucji ze wszystkich sektorów gospodarki.

Naszym kapitałem jest wiedza zgromadzona przez 265 000 pracowników w 143 krajach. W Polsce jest nas prawie 2100 osób, które pracują w biurach w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Gdańsku, Katowicach, Łodzi i we Wrocławiu.

  • Praca Łódź
  • Konsultant Łódź
  • Konsultant ślubny Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    124 092
    19 458