Samodzielny Inspektor ds. Nadzoru
  • Miszewko Strzałkowskie
mazowieckie, Miszewko Strzałkowskie, mazowieckie, Polska
PERN S.A.
10. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

Strategiczna Spółka Skarbu Państwa odpowiedzialna za bezpieczeństwo energetyczne Polski

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Opis stanowiska
  • nadzorowanie stanu realizacji umów i kontraktów, remontowych, modernizacyjnych i inwestycyjnych,
  • reprezentowanie Inwestora na budowie w funkcji Inspektora Nadzoru Inwestorskiego,
  • kontrola jakości wykonanych robót i wbudowanych wyrobów budowlanych,
  • nadzór nad dokumentacją oraz kompletowanie dokumentacji projektowej, inwestycyjnej, modernizacyjnej i formalno-prawnej,
  • tworzenie analiz, raportów, instrukcji i procedur.

Wymagania
  • wykształcenie wyższe, preferowane o profilu Inżynieria Sanitarna lub pokrewnym,
  • minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe, w tym 2 lata na podobnym stanowisku,
  • wiedza z zakresu oczyszczalni ścieków, sieci przesyłowych,
  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej,
  • dodatkowym autem będą uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci gazowych,
  • znajomość pakietu MS Office na poziomie min. podstawowym,
  • mile widziane uprawnienia energetyczne E, D,
  • średnio-zaawansowana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

Oferujemy
  • podstawowy system czasu pracy.
  • umowa o pracę w stabilnej firmie z ponad 60-letnią tradycją
  • brak okresu próbnego - pierwsza umowa na rok
  • pracowniczy Program Emerytalny
  • ubezpieczenie na życie
  • imprezy integracyjne
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • opieka medyczna
  • karta MultiSport
  • konkursy pracownicze
  • szkolenia
  • pakiet socjalny
  • świadczenia świąteczne

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087