Samodzielny Handlowiec ds. Eksportu (rynek Niemiecki)
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska
Flame Employment Polska Sp. z o.o.
14. 7. 2024

Flame Employment Polska Sp. z o.o. istnieje jako agencja pracy od 2006 roku. Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 2376. Od kandydatów nie pobieramy opłat i wynagrodzenie płacimy zawsze na czas. Pomogliśmy już 18 000 kandydatów znaleźć zatrudnienie. Aktualnie dla naszego klienta , hurtowni i dystrybutora stali, poszukujemy kandydatów na stanowisko:Samodzielny Handlowiec (Rynek Niemiecki)

Zakres obowiązków

Reprezentowanie firmy na spotkaniach z nowymi klientami (rynek DACH) ;Okazjonalne uczestnictwo w targach branżowych na terenie całej Europy ;Kształtowanie polityki sprzedaży ;Rozwój rynku i sieci sprzedaży obejmującej rynek DACH ;Negocjowanie kontraktów oraz szczegółów współpracy ;

Wymagania

Co najmniej 3 lata doświadczenia w Eksporcie (najlepiej na rynku DACH) ;Umiejętność prowadzenia negocjacji biznesowych ;Umiejętności sprzedażowe ;Język niemiecki na bardzo dobrym poziomie ;Prawo jazdy kat. B ;Samodzielność ;Elastyczność ;

Oferujemy

Praca w wiodącej polskiej firmie zajmującej się produkcją materiałów BHP oraz   marketingowych ;Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe ;Nielimitowana premia, zależna jedynie od osiąganych wyników ;Ciągła współpraca z kierownictwem firmy ;Duża doza samodzielności w wykonywanych obowiązkach ;

  • Praca Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Eksportu Bydgoszcz
  • Handlowiec Bydgoszcz
  • Technik handlowiec Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Zakupów Bydgoszcz
  • Specjalista ds. marketingu Bydgoszcz
  • Specjalista ds. ofertowania Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Zarządzania Bydgoszcz
  • Specjalista ds. transportu Bydgoszcz
  • Specjalista ds. HR Bydgoszcz
  • Specjalista ds. turystyki Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    105 636
    19 119