Samodzielny Handlowiec
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, śląskie, Polska
Raven PL Sp. z o.o.
10. 4. 2024
Informacje o stanowisku

RAVEN PL SP. Z O.O.

Jesteśmy firmą z kapitałem zagranicznym, handlującą wyrobami hutniczymi. Nasza grupa RAVEN z siedzibą w Povazskiej Bystricy, posiada oddziały na Słowacji, w Czechach, Polscei na Węgrzech. W Gliwicach świadczymy z powodzeniem nasze usługi od 14 lat.

Aktualnie do oddziału w Gliwicach poszukujemy kandydatów/kandydatki na stanowisko:
Opis stanowiska:

Oferujemy pracę w dziale handlowym.

Zadania:

  • efektywna sprzedaż materiałów hutniczych zgodnie z wytyczonymi planami sprzedaży (tonaż, marża),
  • praca z klientem poprzez kontakt mailowy, telefoniczny a także osobisty.
  • przedstawienie oferty handlowej, prowadzenie negocjacji handlowych,
  • aktywne wyszukiwanie, rozbudowywanie portfolio klientów,
  • utrzymywanie dobrych relacji z aktualnymi klientami,
  • monitorowanie należności klientów,
  • praca w systemie Navision.

Wymagania:

Znajomość branży wyrobów stalowych/hutniczych, doświadczenie w handlu i obsłudze klienta. Wykształcenie średnie lub wyższe, komunikatywność i zaangażowanie.

Oferujemy:

Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 07.30.-15.45. Na początek umowę na 3-miesięczny okres próbny. Odpowiednie narzędzia pracy oraz możliwość rozwoju. Dla pracowników biurowych catering finansowany w 50% przez pracodawcę, dodatkowy dzień wolny za urodziny, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego we własnym zakresie. Premie za frekwencję i nagrody roczne.

  • Praca Gliwice
  • Handlowiec Gliwice
  • Technik handlowiec Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 885
    18 523