Samodzielny elektryk
  • Tychy
Tychy, Tychy, Silesian Voivodeship, Polska
Grupa Kęty S.A.
10. 6. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

CZYM BĘDZIESZ SIĘ ZAJMOWAĆ NA STANOWISKU SAMODZIELNEGO ELEKTRYKA:

  • Monitorowaniem zużycia mediów na urządzeniach produkcyjnych
  • Uczestnictwo we wdrażaniu projektów zmniejszenia energochłonności zakładu
  • Kontrolą stanów magazynowych części zamiennych maszyn i urządzeń
  • Raportowaniem rejestrów zużycia mediów (gaz, prąd, sprężone powietrze, woda)

WYMAGANIA:

CZEGO OD CIEBIE OCZEKUJEMY:

  • Wykształcenie wyższe – kierunek elektryk, energetyk, automatyk
  • Mile widziane min. roczne doświadczenie zawodowe w obszarze elektryki, energetyki lub automatyki
  • Mile widziane uprawnienia SEP E1, E2, E3
  • Samodzielność, umiejętność innowacyjnego myślenia
  • Praca od poniedziałku do piątku (7.00 do 15.00)

OFERUJEMY:

• Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

• Atrakcyjne dodatki płacowe

• Możliwość rozwoju poprzez szkolenia oraz kursy

• Kursy językowe w godzinach pracy

• Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych (m.in. dofinansowanie wyjazdów wakacyjnych, kolonii oraz zimowisk dla dzieci, bony okazjonalne, premia świąteczna)

• Prywatna opieka medyczna dla pracownika i jego rodziny

• Ubezpieczenie grupowe

• Pracowniczy Program Emerytalny

  • Praca Tychy
  • Elektryk Tychy
  • Technik elektryk Tychy
  • Tychy - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851