Samodzielna/y księgowa/y
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
18. 4. 2024

Posiadasz kilkuletnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku księgowym? Płynnie posługujesz się językiem angielskim i chcesz rozwijać się w międzynarodowej firmie?

Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą!

Oczekujemy

  • samodzielności w realizacji powierzonych zadań
  • skrupulatności, sumienności i dobrej organizacji pracy
  • kreatywności i dynamizmu w działaniu – również pod presją czasu
  • wykształcenia wyższego kierunkowego (finanse, rachunkowość, ekonomia)
  • co najmniej 2-letniego doświadczenia zawodowego na samodzielnym stanowisku Księgowym
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie - warunek konieczny
  • bardzo dobrej znajomości MS Excel
  • wysokich umiejętności komunikacyjnych, elastyczności oraz gotowości do rozwoju zawodowego

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • pełne wsparcie oraz pomoc w okresie adaptacji
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwój w strukturze organizacji
  • pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole
  • niezbędne narzędzia pracy

Zadania

  • prowadzenie pełnej księgowości
  • przygotowywanie deklaracji VAT i CIT
  • prowadzenie prawidłowych rozliczeń podatkowych i ZUS
  • kontakty i współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, i inne)
  • przygotowywanie raportów na potrzeby zarządu
  • monitorowanie transakcji finansowych np. spłaty długów i wierzytelności itp.
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych
  • prowadzenie rozliczeń i prac administracyjnych
  • sporządzanie sprawozdań finansowych
  • współpraca z zewnętrznymi podmiotami, w tym z firmami audytorskimi
  • komunikacja z bankiem w tym uzgadnianie zabezpieczenia
  • wsparcie zarządu firmy poprzez przygotowywanie analiz, raportów i innej dokumentacji
  • rozliczanie bieżących kontraktów

  • Praca Szczecin
  • Księgowa Szczecin
  • Księgowy Szczecin
  • Główny księgowy Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228