Samodzielna/y księgowa/y
  • Istebna
Istebna, Istebna, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
27. 4. 2024

Dołącz do globalnego producenta przemysłowego, znajdującego się na liście Fortune 200! Jego produkty są dosłownie wszędzie: w głębinowych platformach wiertniczych, technologii lotniczej, mostach i turbinach wiatrowych, opiece zdrowotnej, przestrzeniach, w których żyjemy i pracujemy, samochodach, którymi jeździmy i urządzeniach mobilnych, na których polegamy!

Nie czekaj, aplikuj!

Oczekujemy

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne (mile widziane na kierunku finanse i rachunkowość)
  • minimum 4-5 letnie doświadczenie na stanowisku Samodzielny Księgowy / Zastępca Głównego Księgowego w firmie produkcyjnej – warunek konieczny, branża automotive - mile widziana
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • bardzo dobra znajomość zasad rachunkowości, w tym firmy produkcyjnej
  • doświadczenie w sporządzaniu sprawozdań finansowych i deklaracji podatkowych
  • bardzo dobra i praktyczna znajomość przepisów podatkowych
  • umiejętność pracy zespołowej i efektywnej komunikacji
  • dobra organizacja pracy, umiejętność analitycznego myślenia, decyzyjność, terminowość
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność pracy w systemach klasy ERP
  • doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku mile widziane
  • chęć uczenia się i rozwoju

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • praca w grupie międzynarodowej
  • możliwości rozwoju
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, elastyczny czas pracy (możliwość pracy hybrydowej)
  • szeroki pakiet socjalny

Zadania

  • wsparcie w koordynacji pracami działu księgowości Spółki
  • udział w terminowym prowadzeniu pełnej księgowości Spółki zgodnie z obowiązującymi zasadami rachunkowości, wymogami podatkowymi i grupowymi standardami
  • kontrola prawidłowości operacji finansowo-księgowych ujmowanych w księgach
  • kontrola realizacji budżetów, weryfikacja dokumentów księgowych
  • współpraca w sporządzaniu sprawozdania finansowego
  • udział w sporządzaniu wszystkich deklaracji podatkowych w tym: CIT, TPR-C, VAT (WDT, WNT, import, eksport), JPK, podatek u źródła
  • sporządzanie sprawozdań statutowych GUS, NBP
  • wsparcie przy rozliczaniu księgowym i podatkowym toolingu
  • monitorowanie oraz stosowanie zmian w przepisach podatkowych, identyfikowanie problemów podatkowych
  • samodzielne zastępowanie i wsparcie pracy głównego księgowego, współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, GUS) i biegłymi rewidentami
  • udział w sporządzaniu i opiniowaniu regulacji wewnętrznych spółki: procedur rachunkowych i podatkowych
  • udział we wdrożeniu nowego systemu klasy ERP, rozwój systemu księgowego oraz wsparcie systemów z nim powiązanych

  • Praca Istebna
  • Księgowa Istebna
  • Księgowy Istebna
  • Istebna - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448