Samodzielna/y Księgowa/y
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Województwo pomorskie, Polska
Kanga
10. 10. 2024
Informacje o stanowisku

O Tobie:

Lubisz pracę z liczbami, dobrze czujesz się w pracy z dokumentami oraz o czerpiesz satysfakcję z dbania o szczegóły i precyzję w swoich działaniach. Jesteś samodzielną/ym księgową/ym i szukasz nowego obszaru do rozwoju, a być może już interesujesz się kryptowalutami i szeroko pojętym światem blockchaina? Dobrze się składa - mamy coś dla Ciebie, napisz - nie czekaj!

Chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie, że:

  • masz co najmniej 3-letnie doświadczenie w pracy w księgowości w biurze rachunkowym lub dziale wewnętrznym firmy na samodzielnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w firmach z branży technologicznej lub finansowej)
  • interesujesz się kryptowalutami i technologią blockchain lub chcesz ją poznać - warunek konieczny. Praca z nami, to nie praca w księgowości i dodatkiem naukI o świecie Blockchain - to praca w świecie Blockchain, gdzie kryptowaluty wpisane są w plan biznesowy (i Twoje zadania). Jeżeli nie masz wiedzy i doświadczenia o Blockchain, ale masz na nią gotowość i spełniasz inne warunki - odezwij się.
  • lubisz to co robisz i traktujesz Excel jako narzędzie, którego funkcjonalność ułatwia Ci pracę, a może masz doświadczenie z Comarch Optima lub Symfonia? Będziemy zachwyceni!
  • posiadasz wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: finanse, rachunkowość, ekonomia)
  • znasz obowiązujące przepisy prawa podatkowego oraz ustawy o rachunkowości,
  • cechuje Cię samodzielność i dobra organizacja pracy,
  • odnajdziesz się w wysokiej dynamice pracy, ale jednocześnie będziesz stawiać na dokładność wykonywanych zadań,
  • w dobie pracy zdalnej potrafisz zarówno zarządzić czasem na samodzielne działanie, jak i na współpracę w teamie,
  • w wypadku sytuacji wąskiego gardła nie odpuszczasz i próbujesz uzyskać informacje z innej strony, nie pozostaniesz bierny/a,
  • będzie nam miło jeśli dodatkowo interesujesz się kryptowalutami i technologią blockchain,
  • lubisz język polski i szanujesz jego zasady,
  • język angielski nie jest Ci obcy i posiadasz odpowiednią płynność językową, którą ocenimy podczas procesu rekrutacji.

Zakres obowiązków:

Projekt, przy którym będziesz pracować, to nie tylko zestaw produktów i usług, to ludzie, pasjonaci rynku, specjaliści w branży i oddany zespół. Twoja codzienność w projekcie, to zapewnienie prawidłowego zarządzania finansami projektu w obszarze tego projektu i jego produktów (ruch FIAT i Krypto) oraz organizacji (czynsze, opłaty, faktury, wykonawcy), która za nim stoi.

  • bycie samodzielnym/samodzielną księgowym/księgową :) czyli to wszystko, co już dobrze znasz,
  • wystawianie oraz księgowanie faktur, wyciągów oraz innych dokumentów,
  • weryfikacja dokumentów księgowych pod kątem rachunkowym i podatkowym,
  • sporządzanie deklaracji i zeznań podatkowych,
  • dekretowanie i wprowadzanie do systemu dokumentów księgowych, faktur sprzedaży i zakupów
  • sporządzanie zestawień, analiz oraz sprawozdań finansowych
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi, w tym z biurem rachunkowo-księgowym,
  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji oraz archiwizację dokumentów,
  • współpraca z pracownikami innych działów (dział prawny, finansów, obsługi kantorów stacjonarnych i obsługi przelewów).

A to wszystko zarówno w obszarze FIAT i Krypto. Jeżeli widzisz match kompetencyjny w obszarze tradycyjnym, ale wizja pracy z krypto, choć kusząca jest onieśmielająca kompetencyjnie - daj się poznać. Do czasu zdobycia silnych kompetencji czeka na Ciebie sztab specjalistów, prawników, księgowych i kadrowych gotowych podzielić się wiedzą i doświadczeniem, którzy będą do Twojej ciągłej dyspozycji, zarówno teraz, jak i zdobędziesz już silne kompetencje. Wszystko czego potrzebujesz, będziesz mógł/a skonsultować, zarówno na bieżąco, jak i na cotygodniowych. Co odprawach administracyjno-finansowe.

Pamiętaj, że rekrutacja dotyczy świadczenia stacjonarnych usług księgowych dla firmy kupującej i sprzedającej kryptowaluty.

Dla Ciebie

Dołączając do zespołu, możesz spodziewać się, że

  • Pierwsze trzy miesiące poświęcisz na wzajemne poznanie się z zespołem podczas okresu próbnego - umocnij wiedzę o rynku kryptowalut, wesprzyj zespół w tym, co potrafisz, określ, co realnie możesz wypracować (Lider działu czeka na Ciebie z niecierpliwością) i zobacz czy Ci się podoba!
  • Jeżeli obie strony będą zadowolone ze współpracy i okaże się, że czujesz się w projekcie jak Kangur w Australii, ustalimy dalsze warunki współpracy.
  • Jesteśmy otwarci na dowolną formę umowy. Nasze widełki opieramy na najnowszych raportach, które weryfikujemy z przedstawionymi kompetencjami w obszarze wiedzy domenowej i specjalistycznej, oraz doświadczenia, a po okresie próbnym umożliwiamy dostęp do wszystkich benefitów firmowych. Wiemy, że to stanowisko nie można jednak tak łatwo wycenić przez widełki, daj się zatem poznać, chcemy wysłuchać i zweryfikować Twoje oczekiwania z tym, co my możemy zaoferować na okres próbny. Po okresie próbnym będziemy na bieżąco analizować Twój rozwój, zadania i odpowiedzialności oraz dostosowywać Twoje wynagrodzenie odpowiednio do Twoich wyzwań.

Jeżeli uważasz, że masz większe doświadczenie i zaplecze do współpracy niż to opisane tutaj, odezwij się i opowiedz nam o sobie i swoich pomysłach na to stanowisko!

  • Jeżeli potrzebujesz, to w biurze czeka na Ciebie sprzęt, a po okresie próbnym otrzymasz Macbooka. Po okresie próbnym możesz spodziewać się wybranej formy współpracy oraz całego pakietu benefitów, o którym opowiemy przy spotkaniu.
  • Organizacja stojąca za projektem nie jest korporacją, ale nie jest też start-upem, istotne są zarówno procesy, jak i wyjątki od reguł. Rozpoczynając pracę z zespołem, decydujesz się na hybrydę płaskiej struktury firmy z indywidualnymi procesami wewnątrz różnych działów.

Otrzymasz odpowiednie narzędzia i poznasz świetny zespół, zatem aplikuj, liczymy na Ciebie! W biurze panuje wesoła atmosfera, w projekcie odnajdziesz przestrzeń na duży rozwój zawodowy, a po okresie próbnym zespół umożliwia poszczególne dni pracy zdalnej.

Zanim to zrobisz, sprawdź projekt Kanga w Social Mediach.

Informacje o firmie

O nas:

Engit Sp. z o.o. jest polską spółką z siedzibą w Gdańsku, która operuje w branży projektowania systemów komputerowych i usług pokrewnych. Firma świadczy usługi dla projektu Kanga, który to jest dynamicznie rozwijającym się systemem narzędzi i usług FinTech. Projekt Kanga, który stawia na edukację i kontakt z drugim człowiekiem, ma na celu ułatwienie adopcji kryptowalut w życiu codziennym.

Podstawa to giełda kryptowalut, która wystartowała we wrześniu 2018 roku. Od tego momentu projekt cały czas idzie do przodu – pakiet dostarczanych usług poszerzył się o takie narzędzia jak portfel do przechowywania kryptoaktywów (aplikacja mobilna Kanga Wallet), kantory kryptowalut (zarówno stacjonarne jak i online), bramka płatności Kanga Pay, platforma IEO i wiele innych. Zespół projektu nieustannie pracuje nad nowymi funkcjonalnościami, a opowieści o kolejnych działaniach podglądać można na kanałach social media (Twitter/X, Telegram, Facebook, YouTube, Linkedin, Instagram, TikTok), gdzie aktywnie opowiada o tym, co robi i dzieli się wiedzą o blockchainie i kryptowalutach. https://kanga.exchange/

  • Praca Gdańsk
  • Księgowa Gdańsk
  • Księgowa Pruszcz Gdański
  • Księgowa Nowy Dwór Gdański
  • Księgowa Starogard Gdański
  • Księgowa gdański
  • Księgowy Gdańsk
  • Księgowy Pruszcz Gdański
  • Księgowy Nowy Dwór Gdański
  • Księgowy Starogard Gdański
  • Księgowy gdański
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087