Samodzielna/y Księgowa/y
  • Kępno
Kępno, Kępno, Polska
Milado Centrum Rozwoju Personalnego Sp. z o.o.
14. 8. 2024

Naszym klientem jest firma działająca na rynku ponad 30 lat i projektująca oraz dostarczająca komercyjne tunele foliowe, szklarnie, rynny do podłoża i powiązane systemy uprawy dla wielu najlepszych hodowców na świecie. Centrala firmy znajduje się w Wielkiej Brytanii, natomiast rekrutację prowadzimy dla spółki córki w Polsce, która w związku rozszerzeniem obsługiwanego rynku i rozwojem firmy poszukuje kandydatów do obsługi w Polsce dokumentów księgowych spółki niemieckiej.
Zakres obowiązków
Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za samodzielne prowadzenie księgowości spółki córki mającej swoją siedzibę w Niemczech. Księgowość prowadzona będzie bezpośrednio z siedziby spółki w Kępnie z elektroniczną wymianą dokumentów pomiędzy oddziałami oraz sporadycznymi wizytami w biurze oddziału w Niemczech.
Poszukiwane kompetencje  • Wykształcenie wyższe  • Wiedza i doświadczenie z zakresu samodzielnej obsługi księgowości firmy  • Wiedza z zakresu przepisów podatkowych  • Doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację.  • Bardzo dobra obsługa komputera i oprogramowania biurowego  • Doświadczenie w pracy z oprogramowaniem finansowo - księgowym
Oferujemy  • Stałą pracę na pełnej etat w formie umowy o pracę  • Stałe wynagrodzenie  • Pracę w środowisku międzynarodowym

  • Praca Kępno
  • Księgowy Kępno
  • Księgowa Kępno
  • Kępno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392