SAMODZIELNA/Y KSIĘGOWA/Y
  • wielkopolskie
wielkopolskie, wielkopolskie, Polska
Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o.
30. 8. 2024

Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o. jest duńską firmą, zatrudniającą ponad 700 pracowników,

produkującą i eksportującą skórzane meble tapicerowane.

Eksportujemy fotele i meble tapicerowane do Danii, Szwecji, Norwegii, Niemiec, Holandii i innych krajów.

W związku z rozwojem firma zatrudni na stanowisko

Zakres obowiązków:

  • Kontrola, weryfikacja i księgowanie dokumentów związanych z importem i eksportem, współpraca z agencjami celnymi w tym zakresie
  • Sporządzanie i wysyłanie INTRASTAT
  • Weryfikacja zapisów i rejestrów VAT
  • Uzgadnianie transakcji w grupie, udział w przygotowywaniu dokumentacji cen transferowych
  • Pomoc w  przygotowywaniu sprawozdań finansowych, sporządzanie zestawień ze swojego obszaru na życzenie audytorów i innych jednostek

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe,
  • Minimum pięcioletnie doświadczenie w pracy w księgowości, mile widziane w firmie produkcyjnej
  • Znajomość prawa podatkowego – PDOP, VAT
  • Znajomość programów klasy ERP (atutem będzie doświadczenie z systemem MS Dynamics AX lub SAP),
  • znajomość pakietu MS Office
  • Samodzielność, dokładność i pełne zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
  • Gotowość do pracy pod presją czasu,
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • Sprawna organizacja swojej pracy i odpowiedzialność za terminową realizację zadań,
  • Znajomość języka angielskiego mile widziana.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w rentownym i bardzo dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie międzynarodowym,
  • Pracę w  przyjaznej atmosferze,
  • Dofinansowania z ZFŚS
  • Wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności i zaangażowania,
  • Szkolenia podatkowe, językowe,
  • Niezbędne narzędzia pracy.

  • Praca wielkopolskie
  • Księgowy wielkopolskie
  • Księgowa wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584