Samodzielna / Starsza Księgowa
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Electra M&E Polska Sp. z o.o.
6. 6. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Księgowanie dokumentów Spółki (faktury, wydatki pracownicze, wyciągi bankowe)
  • Księgowania cykliczne (naliczanie amortyzacji, RMK, wakacje czynszowe, rezerwy, podatki itp.)
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych i wartości niematerialnych i prawnych
  • Prowadzenie rejestru VAT, przygotowywanie plików JPK, deklaracji VAT - UE
  • Kontrola zapisów księgowych oraz sprawdzanie ich poprawności pod kątem księgowym i podatkowym
  • Udział w zamknięciu kwartału / roku
  • Przygotowywanie sprawozdań do GUS / NBP / IFTR / Intrastat/ inne
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, audytorzy)
  • Sporządzanie bieżących raportów i analiz
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów oraz prawidłowością i kompletnością dokumentacji księgowej
  • Obsługa programu finansowo-księgowego w j. angielskim (ERP)
  • Współpraca z innymi działami

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, rachunkowość, ekonomia)
  • Kilkuletnie doświadczenie w księgowości
  • Bardzo dobra wiedza z obszaru podatków, Ustawy o Rachunkowości
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Biegła obsługa MS Excel
  • Doświadczenie w pracy z ERP – mile widziane
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Elastyczność i proaktywność w działaniu
  • Otwartość i komunikatywność

To oferujemy

  • Pracę w dużej, międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Możliwość pracy hybrydowej po okresie próbnym
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych kompetencji
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Imprezy integracyjne i sportowe
  • Benefity pracownicze (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe dofinansowanie do urlopu, dofinansowanie do nauki języków obcych)

  • Praca Warszawa
  • Księgowa Warszawa
  • Księgowy Warszawa
  • Główny księgowy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080