Samodzielna Księgowa (spółka nieruchomościowa)
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Michael Page
31. 5. 2024
Informacje o stanowisku

O naszym kliencie

Drogi Kandydacie,

Rozpoczynam proces rekrutacyjny na stanowisko Samodzielnej/go Księgowej/go dla Spółki z branży Nieruchomości.

Jeśli posiadasz doświadczenie w pracy księgowej dla spółek nieruchomościowych/Oze, lub chcesz poznać specyfikę pracy na kilku SPV, a dodatkowo jesteś zmotywowany i otwarty na pracę zespołową? Zaaplikuj i porozmawiajmy o szczegółach procesu!

Opis stanowiska

  • Kompleksowa obsługa księgowa spółek z branży nieruchomościowej wg. ustawy o rachunkowości
  • Codzienne zarządzanie procesami ewidencji księgowej, obiegiem dokumentów,
  • Weryfikacja i nadzorowanie pracy osób młodszych stażem pod kątem merytorycznym
  • Rozliczanie budów nieruchomości inwestycyjnych
  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych wraz z okresowymi zamknięciami
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych i ich amortyzacja
  • Miesięczne i kwartalne raportowanie dla potrzeb grupy
  • Przygotowanie sprawozdań finansowych
  • Rozliczenia VAT, CIT, WHT, podatku od nieruchomości
  • Raportowanie do GUS i NBP (miesięcznie i kwartalnie)

Profil kandydata

  • Doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku min. 4/5 lat
  • Znajomość języka angielskiego min. B1 (umowy, dokumentacja, raportowanie etc.)
  • Wykształcenie kierunkowe (Finanse i rachunkowość)
  • Doświadczenie w pracy na spółkach nieruchomościowych lub w biurze rachunkowym
  • Mile widziana znajomość systemu Sap Business One
  • Znajomość międzynarodowych standardów rachunkowych (MSFF) będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Prywatna opieka medyczna
  • Przekąski w biurze
  • Piątkowe śniadania w biurze
  • Zajęcia z jogi w biurze
  • Praca hybrydowa (2 dni HO)
  • Premie roczne
  • Biuro spółki zlokalizowane w Śródmieściu (w pobliżu M1)

#J-18808-Ljbffr

  • Praca Warszawa
  • Księgowy Warszawa
  • Księgowa Warszawa
  • Główny księgowy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    69 108
    13 370