Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy (NGO)
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
Starlit Accounting sp. z o.o.
3. 9. 2024

Starlit to biuro rachunkowe, istniejące na rynku już od 2010. Stale się rozwijamy, stawiając na wysoką jakość usług księgowych, automatyzację procesów i innowacyjne rozwiązania. W związku z tym, regularnie powiększamy nasz Zespół, by móc sprawnie obsługiwać coraz większą liczbę Klientów.

Oprócz księgowości, stanowiącej naszą wiodącą usługę, oferujemy kompleksowe wsparcie dla biznesu, w tym obsługę kadrową, płacową i doradztwo. We współpracy ze spółkami, NGO i jednoosobowymi działalnościami gospodarczymi najbardziej istotne są dla nas wartości, takie jak bezpieczeństwo, zaufanie, odpowiedzialność i partnerstwo. Wyróżniamy się niekorporacyjną strukturą, dzięki czemu każdy pracownik ma realny wpływ na rozwój firmy.

Nasz Zespół to grupa specjalistów w swoich dziedzinach. Są to osoby zaangażowane, wspierające się wzajemnie i nastawione na rozwój. W pracy dajemy z siebie wszystko, a po pracy miło spędzamy czas, realizując się na innych polach.

Dołącz do Starlit - jednego z liderów branży księgowej - i pracuj z najlepszymi!
Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie ksiąg handlowych i książki przychodów i rozchodów,
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych,
  • prowadzenie ewidencji środków płatniczych, w tym rozrachunków,
  • bieżący kontakt z Klientami, rozmowy, spotkania oraz bieżące wsparcie doradcze dla Klientów,
  • przygotowywanie sprawozdań finansowych i raportów dla instytucji zewnętrznych,
  • przygotowywanie rozliczeń podatkowych: PIT, CIT, VAT.

Nie wymagamy wiedzy kadrowo-płacowej, rozliczeniem w tym zakresie zajmuje się odrębny dział.

Nasze wymagania

  • interesuje Cię współpraca na zasadach B2B (forma preferowana) lub UoP,
  • jesteś gotowy/a do pracy stacjonarnej lub hybrydowej w naszym biurze w centrum Wrocławia.
  • lubisz pracować w transparentnych firmach, które stawiają na rozwój,

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy w programie Enova365.
  • Doświadczenie w prowadzeniu księgowości NGO.

To oferujemy

  • elastyczność godziny rozpoczęcia pracy (między 7 a 9 rano),
  • dostosowanie zadań do umiejętności i kwalifikacji,
  • indywidualny okres wdrożeniowy,
  • przejrzysta ścieżka kariery (w zależności od predyspozycji i preferencji - rozwój m.in. w kierunku kierownika księgowości, doradcy biznesowego, audytora, specjalisty ds. wdrożeń Enova365),
  • szkolenia branżowe w czasie pracy,
  • dostęp do LEX oraz specjalistów z pokrewnych branż (kadry i płace, doradztwo podatkowe, prawo itp.),
  • uczestnictwo w imprezach integracyjnych,
  • dofinansowanie do pakietu sportowego (MultiSport).

  • Praca Wrocław
  • Księgowy Wrocław
  • Księgowa Wrocław
  • Główny księgowy Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544