Samodzielna księgowa / samodzielny księgowy
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
ProPersona. Doradztwo & Rozwój
11. 9. 2024

Jesteśmy dynamiczną i nowoczesną agencją rekrutacyjną. Swoje wieloletnie doświadczenie i kompetencje wykorzystujemy do optymalnej realizacji projektów doradczych dla naszych Klientów (www.propersona.pl). Można nas znaleźć w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem 17284.

Obecnie dla dużego renomowanego biura rachunkowego w Krakowie (okolice Ronda Matecznego) poszukujemy kompetentnej osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie pełnej księgowości przydzielonego portfela spółek spośród klientów biura rachunkowego.
  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów zakupu i sprzedaży w rejestrach VAT i w systemie.
  • Dekretowanie i księgowanie wyciągów bankowych i raportów kasowych.
  • Uzgadnianie i rozliczanie kont rozrachunkowych.
  • Uzgadnianie i rozliczanie rozrachunków publiczno-prawnych.
  • Uzgadnianie stanów magazynowych.
  • Sporządzanie deklaracji CIT, VAT, PFRON.
  • Sporządzanie miesięcznych bilansów i rachunków zysków i strat.
  • Przygotowanie i sporządzenie sprawozdania finansowego.
  • WDT, WNT import, export.
  • Bieżący kontakt z Klientami obsługiwanych spółek - wsparcie w zakresie finansowo-księgowym, rozwiązywanie aktualnych problemów, budowanie pozytywnych relacji opartych na dobrej współpracy.

​Wymagania:

  • Min. 5 letnie doświadczenie na stanowisku Samodzielnej/go księgowej/go.
  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu pełnej księgowości - wiedza teoretyczna oraz doświadczenie praktyczne - warunek konieczny.
  • Dobra znajomość Ustawy o Rachunkowości oraz gotowość do ciągłego rozwoju.
  • Znajomość zagadnień podatkowych.
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office w tym dobra znajomość programu Excel.
  • Wykształcenie min. średnie.
  • Znajomość systemów finansowo księgowych (Symfonia, Enova - mile widziane).
  • Mile widziane doświadczenie z firmy świadczącej usługi księgowe (biuro rachunkowe) lub z wewnętrznego działu księgowości.
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.
  • Umiejętności analitycznego myślenia.
  • Dokładność, skrupulatność, sumienność.
  • Samodzielność, przejmowanie własnej inicjatywny.
  • Umiejętność dobrej organizacji własnej pracy (planowanie działań, systematyczność, konsekwencja w realizacji zadań - priorytety, terminowość).

​Oferujemy:

  • Pracę w renomowanym biurze rachunkowym.
  • Umowę o pracę na pełen etat.
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (7.00 - 9.00).
  • Pracę hybrydową (2 dni zdalnie w tygodniu) - po okresie próbnym.
  • Kartę Multisport lub prywatną opiekę medyczną LuxMed (do wyboru) - po okresie próbnym.
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne (dofinansowane) w zależności od preferencji rozwojowych.
  • Raz w roku szkolenie aktualizacyjne z zakresu księgowości i podatków.

  • Praca Kraków
  • Księgowa Kraków
  • Księgowy Kraków
  • Główny księgowy Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567