Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy
  • Pultusk
Pułtusk, Pultusk, Masovian Voivodeship, Polska
MS Services
6. 6. 2024

MS Services tworzą praktycy wsparcia sprzedaży (outsourcingu sił sprzedaży, merchandisingu, promocji i animacji sprzedaży), którzy pracują dla liderów rynku (m.in. Procter and Gamble, Kompania Piwowarska, Maspex, Pepsi GB).

Rekrutacja prowadzona jest dla naszego klienta, lidera w kategorii firmy Bonduelle szukamy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa

Twój zakres obowiązków:

  • Weryfikacja i księgowanie krajowych i zagranicznych faktur kosztowych,
  • Weryfikacja i księgowanie faktur dot. zakupu ŚT,
  • Przygotowywanie i sprawdzanie rejestrów VAT zakupu,
  • Analizy i raporty niezbędne do prawidłowego zamknięcia okresów,
  • Objęcie roli eksperta AP,
  • Udział w projektach (wewnątrz działowych, firmowych i  grupowych),

Nasze wymagania:

  1. Wykształcenie wyższe na kierunku Finanse i Rachunkowość, Ekonomia,
  2. Minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku pracy,
  3. Znajomość przepisów podatków CIT i VAT,
  4. Znajomość zasad rachunkowości, w tym w zakresie środków trwałych,
  5. Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  6. Dokładność i bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  7. Samodzielność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
  8. Znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza Excel),

Mile widziane

  1. Mile widzialne doświadczenie w implementacji systemów klasy ERP, RPA,

Oferujemy:

  1. Praca na umowę zlecenie na okres 6 miesięcy z możliwością przedłużenia okresu współpracy,
  2. Niezbędne narzędzia pracy,
  3. Praca dla lidera kategorii,
  4. Przyjazny i otwarty na współpracę zespół,
  5. Możliwość zdobycia doświadczenia w prężnie rozwijającej się firmie,

  • Praca Pułtusk
  • Księgowa Pułtusk
  • Księgowy Pułtusk
  • Księgowy pułtuski
  • Księgowa pułtuski
  • Pułtusk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851