Samodzielna księgowa/samodzielny księgowy
  • Gdańsk
samodzielna księgowa/samodzielny księgowy
Gdańsk, Gdańsk, Pomorskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
22. 9. 2024

Nasz klient, międzynarodowa firma produkująca zaawansowane moduły pomocnicze oraz systemy dystrybucji gazów i chemikaliów dla branży półprzewodników otwiera nowy site produkcyjny w Polsce.

Od ponad 20 lat jako wiodący dostawca metalowych, modułowych rozwiązań 3D Strut docierają do globalnych klientów, współpracując z przodującymi markami z branży hi-tech i nie tylko. Oferują klientom szeroką gamę spersonalizowanych produktów zawierających wszystkie systemy MEP (mechanical, electrical, plumbing).

Ze względu na dynamicznie zmieniający się rynek, firma zdecydowała się otworzyć całkowicie nowy site produkcyjny w Gdańsku, poszerzając swoją obecność w Europie.

Jeśli chcesz stać się częścią tego rozwoju, aplikuj na stanowisko samodzielnej księgowej/samodzielnego księgowego. Będziesz odpowiedzialny za planowanie, kontrolowanie i koordynowanie spraw w zakresie księgowości firmy w Polsce oraz współpracę z biurem rachunkowym.

Oczekujemy

  • wykształcenie wyższe kierunkowe z obszaru Ekonomii, Rachunkowości, Księgowości czy Finansów będzie mile widziane
  • doświadczenia w roli samodzielnej księgowej/samodzielnego księgowego
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (poziom min. B2)
  • doświadczenie w firmie produkcyjnej będzie dużym atutem
  • biegłej znajomości programu Excel oraz znajomości innych programów z pakietu Office
  • znajomość programu SAP będzie mile widziana
  • umiejętności samodzielnej pracy
  • umiejętności współpracy
  • umiejętności funkcjonowania pod presją czasu
  • uczciwości i rzetelności

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • dostęp do programów szkoleniowych i rozwojowych
  • umowę o pracę na pełen etat w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • pracę w nowo otwartej, fabryce dedykowanej nowoczesnym technologiom
  • wyjątkową możliwość współtworzenia i rozwijania struktury i procesów w nowo powstałej fabryce
  • pracę w międzynarodowym środowisku z dostępem do globalnych zasobów i wiedzy

Zadania

  • weryfikacja i ocena dokumentów księgowych pod względem formalnym i merytorycznym
  • prowadzenie, na podstawie dowodów księgowych, ksiąg rachunkowych
  • analiza i bieżąca kontrola zapisów kont księgowych
  • potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami
  • księgowanie faktur, wyciągów bankowych, dokumentów wewnętrznych i innych dokumentów księgowych
  • aktywny udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych według określonych standardów
  • przygotowywanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych
  • terminowe przekazywanie rzetelnych informacji ekonomicznych
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US,GUS,NBP, itp.)
  • współpraca z działem księgowości na poziomie Grupy
  • współpraca z biurem rachunkowym

  • Praca Gdańsk
  • Księgowa Gdańsk
  • Księgowa Pruszcz Gdański
  • Księgowa Nowy Dwór Gdański
  • Księgowa Starogard Gdański
  • Księgowa gdański
  • Księgowy Gdańsk
  • Księgowy Pruszcz Gdański
  • Księgowy Nowy Dwór Gdański
  • Księgowy Starogard Gdański
  • Księgowy gdański
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 863
    20 748