Samodzielna księgowa / Samodzielny księgowy
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
Sima Consulting Sp. z o.o.
2. 10. 2024

Dla międzynarodowej organizacji z branży produkcji opakowań poszukujemy Samodzielnej księgowej/ samodzielnego księgowego ds. podatków.

Obowiązki

  • Nadzór nad prowadzeniem ksiąg rachunkowych zgodnie z polityką rachunkowości i przepisami prawa podatkowego,
  • Czuwanie nad zmianami podatkowymi,
  • Wdrażanie zmian związanych z dostosowaniem do nowych przepisów podatkowych,
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych,
  • Księgowanie dokumentów,
  • Sporządzanie deklaracji oraz dokumentacji podatkowych,
  • Przygotowywanie raportów na potrzeby Zarządu i Grupy

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (ekonomia, finanse, rachunkowość),
  • Bardzo dobra praktyczna znajomość przepisów rachunkowych i podatkowych,
  • Min. 2-letnie doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku księgowym,
  • Bardzo dobra umiejętność obsługi MS Excel,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
  • Umiejętność współpracy, otwartość na zmiany, inicjatywa,
  • Skrupulatność, samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego, także w strukturach międzynarodowych Grupy
  • Szkolenia,
  • Pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Benefity, min. dofinansowanie posiłków, kartę Multisport, system premiowy,
  • Dofinansowanie do lekcji angielskiego,
  • Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach.

  • Praca Poznań
  • Księgowa Poznań
  • Księgowy Poznań
  • Główny księgowy Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 108
    21 116