Samodzielna księgowa/samodzielny księgowy
  • Bydgoszcz
samodzielna księgowa/samodzielny księgowy
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
22. 9. 2024

Dla naszego Klienta - firmy produkcyjnej z siedzibą w Bydgoszczy rozszerzamy zespół księgowości.

Jeżeli masz doświadczenie w księgowości, a Twój język angielski jest na poziomie komunikatywnym, to zachęcamy do rozmowy.

Chętnie przekażemy Ci szczegóły tej oferty telefonicznie. Zachęcamy do przesłania swojej aplikacji.

Oczekujemy

  • wykształcenia z zakresu rachunkowości / finansów / ekonomii
  • minimum 3-letniego doświadczenia w obszarze księgowości
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dużym atutem
  • praktycznej znajomości przepisów - ustawa o rachunkowości i prawie podatkowym
  • samodzielności i umiejętności podejmowania decyzji podczas wykonywania powierzonych zadań
  • sumienności, staranności, systematyczności i skrupulatności w realizacji zadań
  • terminowości i umiejętności pracy pod presją czasu
  • umiejętności pracy w zespole
  • dobrej znajomości programu MS Excel
  • znajomość programu Symfonia lub SAP będzie dużym atutem

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • możliwość okazjonalnej pracy zdalnej
  • elastyczne godziny pracy
  • możliwość rozwoju w firmie o profilu produkcyjnym, z kontaktami na arenie międzynarodowej

Zadania

  • weryfikacja i ocena dokumentów księgowych pod względem formalnym i merytorycznym
  • prowadzenie ksiąg rachunkowych w oparciu o dowody księgowe
  • księgowanie i wyliczanie rezerw, wycen walutowych, czy rozliczeń międzyokresowych kosztów
  • analiza i bieżąca kontrola zapisów kont księgowych
  • potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami
  • dokonywanie wyceny aktywów i pasywów oraz ustalanie wyniku finansowego przedsiębiorców
  • aktywny udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych według określonych standardów
  • przygotowywanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych
  • terminowe przekazywanie informacji ekonomicznych
  • bliska współpraca z główną księgową
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi, jak US, GUS i NBP

  • Praca Bydgoszcz
  • Księgowa Bydgoszcz
  • Księgowy Bydgoszcz
  • Główny księgowy Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 863
    20 748