Samodzielna Księgowa/Samodzielny Księgowy
  • Jelcz-Laskowice
Jelcz-Laskowice, Jelcz-Laskowice, Dolnośląskie, Polska
Rekord Hale Namiotowe Sp. z o.o.
18. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • kompleksowa obsługa spółek deweloperskich;

  • kontrola dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym, kwalifikowanie dowodów księgowych do ujęcia w księgach rachunkowych;

  • prowadzenie rejestrów VAT zakupu i sprzedaży;

  • przygotowywanie deklaracji podatkowych m.in. CIT, VAT, sprawozdania finansowego;

  • dekretowanie i księgowanie dokumentów;

  • prowadzenie ewidencji rozrachunków;

  • potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami;

  • księgowanie i uzgadnianie listy płac;

  • przygotowanie i prowadzenie dokumentacji - ewidencji księgowej (księgi pomocnicze) i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej;

  • stosowanie rozliczeń międzyokresowych kosztów i przychodów;

  • ewidencja wyposażenia;

  • ewidencja środków trwałych i WNiP oraz dokonywanie od nich odpisów amortyzacyjnych;

  • prowadzenie i rozliczanie inwentaryzacji;

  • współpraca z innymi działami firmy w zakresie księgowości.

WYMAGANIA:
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – WARUNEK KONIECZNY;

  • dobra i praktyczna znajomość zagadnień podatkowych szczególnie VAT i CIT ;

  • doświadczenie w rozliczaniu spółek deweloperskich – mile widziane

  • umiejętność obsługi pakietu MS OFFICE;

  • dobra organizacja pracy i samodzielność;

  • zdolności analitycznego myślenia, dokładność, skrupulatność i terminowość;

  • umiejętność pracy w zespole.

OFERUJEMY:
  • umowę o pracę;

  • atrakcyjne wynagrodzenie;

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • możliwość zdobycia cennych umiejętności i doświadczenia;

  • prywatna opieka zdrowotna;

  • pakiet ubezpieczeń;

  • dofinansowania do wypoczynku.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

  • Praca Jelcz-Laskowice
  • Księgowy Jelcz-Laskowice
  • Księgowa Jelcz-Laskowice
  • Jelcz-Laskowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584