Samodzielna księgowa/samodzielny księgowy
  • Gdańsk
samodzielna księgowa/samodzielny księgowy
Gdańsk, Gdańsk, Pomorskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
2. 10. 2024

Poszukujemy doświadczonej i odpowiedzialnej osoby na stanowisko samodzielnej księgowej/samodzielnego księgowego, która dołączy do zespołu w czterogwiazdkowym hotelu. Nasz klient wyróżnia się nie tylko wysokim standardem obsługi gości, ale także dbałością o profesjonalizm w zarządzaniu finansami.

Jeśli posiadasz szeroką wiedzę z zakresu księgowości oraz cenisz sobie samodzielność w wykonywaniu zadań, ta oferta jest dla Ciebie!

Dlaczego warto? Oferujemy stabilne zatrudnienie w przyjaznym, dynamicznym zespole oraz atrakcyjne warunki współpracy. To doskonała okazja, aby rozwijać swoje kompetencje w prestiżowym środowisku hotelarskim.

Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu!

Oczekujemy

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomości przepisów podatkowych i prawa podatkowego
  • umiejętności obsługi programów księgowych, w tym programu Symfonia
  • znajomości języka angielskiego na poziomie A2/B1
  • dużej samodzielności i organizacji własnej pracy
  • umiejętności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
  • staranności, dokładności i sumienności w wykonywaniu obowiązków

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • prywatną opiekę medyczną
  • kartę sportową
  • wyjątkową atmosferę pracy w prestiżowym 4* hotelu
  • wsparcie kierownictwa oraz rozwój
  • możliwość budowania ścieżki kariery w dynamicznie rozwijającej się sieci hotelarskiej

Zadania

  • prowadzenie pełnej księgowości i nadzór nad obiegiem dokumentów
  • sporządzanie sprawozdań finansowych (miesięcznych i rocznych)
  • analiza i raportowanie danych księgowych
  • współpraca z audytorami i organami kontrolnymi
  • kontrola sald, rozliczeń oraz przepływu środków finansowych
  • monitorowanie płatności i przygotowywanie przelewów
  • wsparcie księgowe dla pracowników hotelu
  • księgowanie i dekretowanie dokumentów
  • przygotowywanie deklaracji podatkowych oraz raportów
  • księgowanie i wyliczanie rezerw, wycen walutowych, podatku odroczonego
  • uzgadnianie sald z kontrahentami i instytucjami zewnętrznymi (ZUS, GUS)

  • Praca Gdańsk
  • Księgowa Gdańsk
  • Księgowa Pruszcz Gdański
  • Księgowa Nowy Dwór Gdański
  • Księgowa Starogard Gdański
  • Księgowa gdański
  • Księgowy Gdańsk
  • Księgowy Pruszcz Gdański
  • Księgowy Nowy Dwór Gdański
  • Księgowy Starogard Gdański
  • Księgowy gdański
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648