Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy
  • Reguły
, Reguły, mazowieckie, Polska
Climatic Sp. z o.o. Sp. k.
3. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Lubisz się rozwijać? Chcesz poznać księgowość złożonej firmy?
  • A może chcesz uczestniczyć w procesie automatyzacji procesów księgowych?
  • Albo czujesz się dobrze w zadaniach, gdzie jasno wiadomo co od Ciebie się wymaga?
  • Rozważasz zmianę pracy?
  • … Daj sobie szansę!
  • … Daj również nam szansę i wyślij nam swoje CV!
  • Czekamy na Twoje CV
  • Obiecujemy pochylić się nad każdą aplikacją indywidualnie
  • Celowo nie opisujemy typowych wymagań na stanowisku Samodzielnej/go Księgowej/go, bo te pewnie już znasz…

Nasze wymagania

  • KONIECZNIE: Doświadczenie na stanowisku Samodzielnej/go Księgowej/go lub Księgowej/go
  • KONIECZNE: Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu pełnej księgowości spółek
  • Umiejętność organizowania pracy własnej i zespołu
  • Odpowiedzialność, pro-aktywność, umiejętność budowania relacji
  • Znajomość przepisów z zakresu rachunkowości i podatków oraz umiejętność ich praktycznego stosowania
  • Samodzielność, zdolność analitycznego myślenia
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania, terminowość
  • Pozytywne podejście do nowych tematów
  • Znajomość programu Enova i Saldeo

To oferujemy

  • Czekamy na Ciebie z umową o pracę lub b2b i atrakcyjnym wynagrodzeniem
  • Karierę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Codzienne wykorzystywanie Twoich umiejętności w praktyce
  • Jesteśmy różni i lubimy wstawać o rożnych porach - pracę zaczynamy między 7:00 a 10:00 i cenimy sobie work-life balance
  • Poziom energii uzupełniamy aromatyczną kawą i herbatą
  • Na większy głód mamy przerwy, które wliczamy do czasu pracy
  • Dla lepszego poznania członków zespołu i budowania relacji organizujemy spotkania integracyjne
  • Na wsparcie całego zespołu możesz liczyć nie tylko w okresie wdrożenia
  • Zapewniamy Ci laptop i dodatkowe monitory
  • Podnoszenie Twoich kwalifikacji na szkoleniach i webinarach
  • Bezpłatny parking

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

111 517
19 388