Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomeranian Voivodeship, Polska
Advantim Audit
3. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków

  • kontrolowanie dokumentów księgowych pod względem merytorycznym i rachunkowym
  • ewidencja i księgowanie faktur zakupu i sprzedaży
  • ewidencja i rozliczanie transakcji wewnątrzunijnych
  • księgowanie i rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych
  • księgowanie i wyliczanie rezerw, wycen walutowych, rozliczeń międzyokresowych kosztów
  • ewidencja i rozliczanie wyciągów bankowych w PLN i walutowych
  • rozliczanie różnic kursowych
  • uzgodnienia i potwierdzenia sald z kontrahentami
  • weryfikacja rejestrów VAT i przygotowywanie plików JPK
  • sporządzanie raportów finansowych związanych z zamknięciem miesiąca
  • bieżące uzgadnianie i weryfikacja kont księgowych
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS,GUS,NBP)
  • sporządzanie sprawozdań finansowych

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe z zakresu finansów lub rachunkowości
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość programu Symfonia oraz Comarch Optima ERP
  • dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel);
  • dobra znajomość języka angielskiego;
  • praktyczna znajomość zagadnień finansowo-księgowych, w tym z zakresu podatków VAT i CIT
  • samodzielność, odpowiedzialność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków;
  • umiejętność pracy w zespole

Co oferujemy?

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub w innej preferowanej formie
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia
  • przyjazne środowisko pracy
  • możliwość pracy hybrydowej
  • pakiet prywatnej opieki medycznej oraz pakiet sportowy dofinansowany przez pracodawcę
  • pracę w profesjonalnym zespole, kierowanym przez biegłych rewidentów

  • Praca Gdańsk
  • Księgowa gdański
  • Księgowy Gdańsk
  • Księgowy Pruszcz Gdański
  • Księgowy Nowy Dwór Gdański
  • Księgowy Starogard Gdański
  • Księgowy gdański
  • Księgowa Gdańsk
  • Księgowa Pruszcz Gdański
  • Księgowa Nowy Dwór Gdański
  • Księgowa Starogard Gdański
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    85 605
    15 914