Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
iTaxi.pl S.A.
16. 9. 2024

Poszukujemy doświadczonego Samodzielnego Księgowego, który będzie odpowiedzialny za kompleksową obsługę wybranych obszarów księgowości w naszej firmie. Osoba na tym stanowisku będzie aktywnie uczestniczyć w sporządzaniu sprawozdań finansowych zgodnie z obowiązującymi standardami oraz dbać o poprawność dokumentacji finansowej i księgowej.

Zakres obowiązków

  • Udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych,
  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów,
  • Księgowanie i wyliczenia rezerw, wycen walutowych, podatku odroczonego oraz rozliczeń międzyokresowych kosztów,
  • Prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej,
  • Przygotowywanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT, podatek odroczony, podatek u źródła) oraz sprawozdań i raportów,
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi, takimi jak US, ZUS, GUS, NBP,
  • Przygotowywanie przelewów bankowych i księgowanie wyciągów bankowych.
  • Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami,
  • Czynny udział w rocznym audycie,

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w wewnętrznej księgowości,
  • Umiejętność tworzenia sprawozdań finansowych,
  • Znajomość przepisów z zakresu rachunkowości i prawa podatkowego,
  • Doświadczenie w księgowaniu list płac oraz wyciągów walutowych,
  • Doświadczenie przy audytach,
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel,
  • Dokładność, sumienność i skrupulatność,
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane

  • Znajomość systemu Enova.
  • Dostępność do pracy od zaraz,
  • Wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne lub pokrewne.

Oferta

  • Praca w trybie hybrydowym w godzinach 8-16 - 1 dzień pracy z domu i 4 dni pracy z biura,
  • Elastyczna forma zatrudnienia - umowa o pracę, umowa zlecenie, B2B,
  • Atrakcyjny system premiowy,
  • Możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej CMP,
  • Dostęp do platformy MultiLife, gdzie znajdziesz m.in. Legimi, Youniversiy oraz kursy językowe,
  • Dostęp do platformy MyBenefit, z możliwością wyboru Multisport lub systemu kafeteryjnego,
  • Bezpłatny parking obok naszego biura,
  • Zniżki na przejazdy z iTaxi.

  • Praca Warszawa
  • Księgowa Warszawa
  • Księgowy Warszawa
  • Główny księgowy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567