Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Opix
6. 8. 2024

Do dynamicznego biura rachunkowego poszukujemy Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy
Twój zakres obowiązków:
*obsługa księgowa klientów firmy zgodnie z obowiązującymi przepisami
*prowadzenie ksiąg handlowych zgodnie z obowiązującymi przepisami
*sporządzenie deklaracji podatkowych (PIT, CIT, VAT)
Nasze wymagania
*doświadczenie w samodzielnym sporządzaniu deklaracji podatkowych (CIT, PIT, VAT)
*wykształcenia wyższego - preferowane kierunki: rachunkowość, finanse, podatki
*praktycznej znajomości przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości *dobrej organizacji pracy i dużej samodzielności w wykonywaniu zadań
Mile widziane
doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu ksiąg rachunkowych (preferowane doświadczenie w biurze rachunkowym lub firmie świadczącej usługi outsourcingu księgowego)
*znajomość programu Sage Symfonia, Comarch Optima
To oferujemy
*atrakcyjne wynagrodzenie oparte o umowę o pracę
*samodzielność w wykonywaniu obowiązków
*ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole
*stabilne zatrudnienie
*bardzo dobrą atmosferę pracy
*możliwość dalszego rozwoju zawodowego
Praca w godzinach 8/9-16/17 - stacjonarnie - po okresie 6 m-cy zdalnie

  • Praca Warszawa
  • Księgowy Warszawa
  • Księgowa Warszawa
  • Główny księgowy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544