Samodzielna księgowa / Samodzielny księgowy
  • Gdynia
Gdynia, Gdynia, pomorskie, Polska
POLMED S.A.
2. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZADANIA:

  • Prowadzenie pełnej księgowości firmy,
  • Przetwarzanie, wprowadzanie i księgowanie dokumentów i wyciągów bankowych.
  • Samodzielne i terminowe sporządzanie deklaracji podatkowych (np. VAT, CIT, podatek dochodowy.)
  • Przygotowywanie sprawozdań do GUS, US.
  • Prowadzenie działań zgodnych z obowiązującymi przepisami i standardami rachunkowości.
  • Przygotowywanie zestawień i analiz.
  • Przygotowywanie miesięcznych, kwartalnych i rocznych sprawozdań finansowych,
  • Rozwiązywanie bieżących problemów związanych z księgowością,
  • Utrzymywanie aktualnej wiedzy z zakresu przepisów podatkowych i rachunkowości.
  • Współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia właściwego zarządzania finansami,
  • Współpraca z audytorami i doradcami podatkowymi.

WYMAGANIA:

  • Minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe w księgowości.
  • Doświadczenie w samodzielnej realizacji zadań z obszarów wymienionych powyżej,
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse i rachunkowość).
  • Praktyczna znajomość aktualnych przepisów podatkowych (CIT, VAT) oraz ustawy o rachunkowości.
  • Swobodna obsługa narzędzi Ms Office.
  • Samodzielność, zaangażowanie, dobra organizacja pracy
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy z systemem finansowym StreamSoft Prestiż, Softor.

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę.
  • Samodzielne stanowisko.
  • Szkolenia wdrożeniowe.
  • Przyjazną atmosferę.
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe.

POLMED S.A. w Starogardzie Gdańskim poszukuje:

  • Praca Gdynia
  • Księgowy Gdynia
  • Księgowa Gdynia
  • Główny księgowy Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544