Samodzielna Księgowa/Samodzielny Księgowy
  • Mikołów
Mikołów, Mikołów, śląskie, Polska
HR Consulting
2. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie ksiąg handlowych, weryfikowanie i dekretowanie faktur kosztowych, sprzedażowych, bankowych i innych dokumentów księgowych
  • Analiza dokumentów księgowych i kontrola poprawności wprowadzonych danych, nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych i raportów finansowych
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych
  • Współpraca z urzędami skarbowymi i innymi instytucjami
  • Współpraca z audytorami i doradcami podatkowymi
  • Przygotowywanie sprawozdań statystycznych, NBP, GUS i innych zgodnie z wymogami prawa

Wymagania pracodawcy

  • Minimum 3-letnie na podobnym stanowisku
  • Znajomość prawa podatkowego i rachunkowości (Ustawa o Rachunkowości, Ustawa o podatku od towarów i usług)
  • Zdolność do pracy pod presją czasu i umiejętność szybkiego podejmowania decyzji
  • Sumienność, dokładność i dobra organizacja pracy
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Odpowiedzialność i ukierunkowanie na cel.
  • Wysoka motywacja do pracy i pozytywne nastawienie

Pracodawca oferuje

  • Umowę o pracę
  • Stabilność zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy (kompetencyjnego oraz stanowiskowego)
  • Profesjonalne, prestiżowe środowisko zawodowe
  • Dofinansowanie pakietu zdrowotnego
  • Zniżki pracownicze na produkty firmowe

  • Posiadasz doświadczenie w jako Samodzielna Księgowa/Samodzielny Księgowy?
  • Świat przepisów księgowych i podatkowych to Twój żywioł?
  • Posiadasz analityczny umysł i chętnie go wykorzystujesz?
  • Lubisz śledzić zmiany w ustawach, rozporządzeniach, sprawdzać interpretacje przepisów?
  • Lubisz pracować w Zespole, a także samodzielnie, biorąc odpowiedzialność za decyzje?
  • Jeśli odpowiedź brzmi 5 x TAK - nie zwlekaj, to oferta właśnie dla CIEBIE?

  • Praca Mikołów
  • Księgowy Mikołów
  • Księgowa Mikołów
  • Mikołów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 310
    20 521