Samodzielna księgowa / księgowy
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
Nord Energy Poland S.A.
22. 4. 2024

Nord Energy Poland S.A firma specjalizująca się w branży OZE, poszukuje doświadczonej i kompetentnej osoby na stanowisko Samodzielnej Księgowej/Księgowy. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za efektywne zarządzanie wszystkimi aspektami rachunkowości firmy, w tym prowadzenie ksiąg rachunkowych, sporządzanie raportów finansowych. Większość osób jest zatrudniona na umowie B2B. Specjalizujemy się w sprzedaży oraz montażu systemów fotowoltaicznych i pomp ciepła.

Obowiązki

  • Prowadzenie kompleksowej księgowości firmy zgodnie z obowiązującymi przepisami.
  • Sporządzanie raportów finansowych i analizy, wspieranie procesów decyzyjnych( bilansów i RZiS)
  • Nadzór nad prawidłowym wypełnianiem obowiązków podatkowych.
  • Ścisła współpraca z działem finansowym.
  • Współpraca z organami podatkowymi.

Wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku Samodzielnej Księgowej/ Księgowego. ( minimum 2 lata)
  • Wykształcenie wyższe z zakresu rachunkowości, finansów lub pokrewnego.
  • Znajomość aktualnych przepisów rachunkowych i podatkowych.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne.
  • Znajomość obsługi programów księgowych.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Atrakcyjne warunki finansowe adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia.
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturze firmy OZE
  • Premia uznaniowa.
  • Elastyczny czas pracy.

  • Zapraszamy do kontaktu 793-532-916

  • Praca Gdańsk
  • Księgowa Gdańsk
  • Księgowa Pruszcz Gdański
  • Księgowa Nowy Dwór Gdański
  • Księgowa Starogard Gdański
  • Księgowa gdański
  • Księgowy Gdańsk
  • Księgowy Pruszcz Gdański
  • Księgowy Nowy Dwór Gdański
  • Księgowy Starogard Gdański
  • Księgowy gdański
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228