SAMODZIELNA KSIĘGOWA/ KSIĘGOWY
  • Białystok
Białystok, Białystok, Podlaskie, Polska
RARPIT SP Z O.O.
27. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- prowadzenie pełnej księgowości;

- dekretowanie i księgowanie dokumentów;

- weryfikacja faktur pod kątem VAT i JPK-V7M, VAT UE;

- przygotowywanie rozliczeń podatkowych VAT, CIT, PIT, podatku od nieruchomości oraz sprawozdań GUS;

- prowadzenie ewidencji środków trwałych i WNiP;

- księgowanie i rozliczanie wyciągów bankowych;

- ujmowanie zdarzeń gospodarczych;

- przygotowywanie raportów i zestawień;

- kontakt z instytucjami zewnętrznymi US, GUS.

WYMAGANIA:

- znajomość zasad prowadzenia pełnej księgowości;

- dobra znajomość przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości;

- znajomość programu CDN OPTIMA, MS EXEL;

- dokładność i zaangażowanie przy wykonywanych obowiązkach;

- odpowiedzialność oraz umiejętność organizacji czasu pracy.;

- doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;

- mile widziana znajomość kadr i płac oraz programu PŁATNIK.

OFERUJEMY:

- atrakcyjne wynagrodzenie;

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

- możliwość rozwoju zawodowego;

- wsparcie merytoryczne i techniczne.

  • Praca Białystok
  • Księgowa Białystok
  • Księgowy Białystok
  • Główny księgowy Białystok
  • Białystok - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570