Samodzielna księgowa/księgowy
  • Jelenia Góra
Jelenia Góra, Jelenia Góra, dolnośląskie, Polska
REGESS
10. 8. 2024

Obowiązki

  • Praca stacjonarna w biurze w Mysłakowicach
  • Prowadzenie pełnej księgowości spółki z o.o.
  • Obsługa kadrowo-płacowa, w tym przygotowywanie list płac i rozliczeń
  • Zarządzanie płatnościami oraz monitorowanie terminów
  • Samodzielne prowadzenie dokumentacji księgowej
  • Współpraca z zarządem w zakresie analizy finansowej

Wymagania

  • Doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości spółki z o.o.
  • Preferowane wykształcenie wyższe wykształcenie: ekonomia / finanse / rachunkowość lub pokrewne.
  • Znajomość zagadnień związanych z kadrami i płacami
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie
  • Dofinansowanie dojazdów do biura
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Wsparcie ze strony doświadczonego zespołu

  • Praca Jelenia Góra
  • Księgowy Jelenia Góra
  • Księgowa Jelenia Góra
  • Główny księgowy Jelenia Góra
  • Jelenia Góra - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544