Samodzielna Księgowa / Księgowy
  • Poznań
Poznań, Poznań, Greater Poland Voivodeship, Polska
Creative Ideas Sp. z o.o.
22. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

Zdalnie

Naszym klientem jest biuro rachunkowe obsługujące spółki z obszaru technologii, sprzedaży i marketingu.

Szukamy także kadrowych i lidera zespołu księgowego.

✔ Opis stanowiska:

  • współpraca z młodszą księgową i weryfikacja jej pracy
  • pełna księgowość 6-8 spółek (naliczanie podatków, zamykanie okresów, uzgadnianie i analiza kont księgowych pod względem prawidłowości zapisów)
  • kontakt z klientem
  • raportowanie w ramach powierzonych obowiązków
  • usprawnianie istniejących procesów we współpracy z zespołem (raportowanie krzyżowe)
  • współpraca z CFO
  • praca na programach: Enova365 lub Symfonia i Saldeo
  • praca zdalna
  • praca w godzinach 8:00 - 16:00

Oczekiwania:

  • kilkuletnie doświadczenie na stanowisku księgowym w biurze rachunkowym (w ostatnich latach)
  • doświadczenie w pełnej księgowości
  • doświadczenie z programem księgowym Enova365 lub Symfonia (min rok doświadczenia)
  • wykształcenie kierunkowe

Oferujemy:

  • wynagrodzenie dla samodzielnej księgowej / księgowego: do 13 000 zł netto na b2b
  • wynagrodzenie dla samodzielnej księgowej / księgowego: do 11 000 zł brutto na uz
  • telefon służbowy do kontaktu z klientem
  • laptop
  • kwartalne Imprezy firmowe
  • Multisport
  • prywatna opieka medyczna (PZU zdrowie)
  • szkolenia merytoryczne
  • dostęp do platformy Mindgram ze zweryfikowanymi treściami/szkoleniami z zakresu rozwoju osobistego i well-being

  • Praca Poznań
  • Księgowy Poznań
  • Księgowa Poznań
  • Główny księgowy Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584