Samodzielna Księgowa (k/m) - rekrutacja online
  • Raszyn
Raszyn, Raszyn, mazowieckie, Polska
HRK S.A.
28. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Naszym Klientem jest rozwijająca się firma, która poszukuje doświadczonej osoby na stanowisko Samodzielnej Księgowej. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pełne prowadzenie księgowości spółek z o.o., a także za przygotowywanie deklaracji podatkowych oraz wsparcie w sporządzaniu sprawozdań finansowych.

Samodzielna Księgowa (k/m)Miejsce pracy: Raszyn

Zadania:

  • Prowadzenie pełnej księgowości spółek z o.o. zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa podatkowego, rachunkowości oraz wewnętrznymi procedurami,
  • Ewidencjonowanie dokumentów księgowych oraz weryfikacja ich poprawności pod kątem formalnym, merytorycznym, rachunkowym i podatkowym,
  • Samodzielne sporządzanie deklaracji podatkowych (CIT, VAT),
  • Rozliczanie kosztów na poszczególne miejsca powstawania, rodzaje działalności, wyroby i usługi,
  • Współudział w sporządzaniu jednostkowych sprawozdań finansowych,
  • Ewidencjonowanie umów leasingu oraz środków trwałych,
  • Księgowanie rozliczeń międzyokresowych kosztów (RMK) oraz list płac,
  • Współudział w procesie zamykania miesiąca i roku,
  • Przygotowywanie raportów, zestawień oraz danych dla Zarządu i audytorów.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe w dziedzinie rachunkowości, finansów lub pokrewne,
  • Minimum 5-letnie doświadczenie na stanowisku Księgowej,
  • Bardzo dobra znajomość zasad rachunkowości oraz przepisów podatkowych,
  • Znajomość programu księgowego RAKS będzie dodatkowym atutem,
  • Bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel i Word,
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów,
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • Dobra organizacja pracy własnej, inicjatywa oraz zaangażowanie.

Oferujemy:

  • Praca w nowoczesnej i szybko rozwijającej się organizacji,
  • Możliwość zdobywania nowych kwalifikacji zawodowych oraz doskonalenia już posiadanych umiejętności,
  • Kompleksowe wdrożenie na stanowisko pracy,
  • Przyjazna atmosfera pracy oraz wsparcie ze strony zespołu,
  • Pakiet socjalny.

  • Praca Raszyn
  • Księgowa Raszyn
  • Księgowy Raszyn
  • Raszyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567