Samodzielna Księgowa (Enova 365)
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, Podkarpackie Voivodeship, Polska
Value Finance
8. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Samodzielna księgowa

Chcesz, aby przy pomocy Twojej pracy powstawały jakościowe i znaczące dla biznesu analizy finansowe?

Szukamy osób, którym zależy na wykonywaniu rzetelnej pracy z sensem, zespołowo (Samodzielna/y Księgowa/y współpracuje  bezpośrednio z  Młodszą Księgową) i na czas:)

Obecny świat księgowości to pewna zmiana, dlatego ważna jest dla nas chęć ciągłego rozwoju (szkolenia i materiały rozwojowe zapewniamy!).

Pracujemy zdalnie, ale oczekujemy współpracy wyłącznej (nie dodatkowej, po godzinach)  - oferujemy wyjątkowe miejsce i wsparcie w merytorycznym rozwoju w księgowości, a do tego potrzebne jest pełne zaangażowanie i koncentracja na naszych Klientach.

Poniżej wymienione są obowiązki, ale kluczowe jest to, czy lubisz księgowość, Enovę365 lub Symfonię i odpowiedzialną pracę zdalną? :)

Jeśli tak, aplikuj!

lokalizacja: praca zdalna

Twoje zadania:

  • Większości zadań zapewne się domyślasz, ale to, co musimy podkreślić, to fakt, że pracujemy zdalnie przy pomocy systemu Enova 365 lub Symfonia, dlatego znajomość jednego z tych programów jest konieczna (!)
  • Bezpośrednie, stałe wsparcie dla klientów Value Finance w rozwoju ich firm oraz stała współpraca z Dyrektorami Finansowymi i Analitykami Value Finance
  • Nadzorowanie procesu księgowania i analizowania ksiąg rachunkowych przez Młodsze Księgowe
  • Czuwanie nad zgodnością dokumentacji, procedur księgowych, sprawozdań i raportów finansowych – z ustawą o rachunkowości i przepisami podatkowymi
  • Analizowanie kont księgowych i weryfikacja poprawności rozliczeń
  • Wyliczanie podatków oraz sporządzanie deklaracji podatkowych (CIT, VAT)
  • Raportowanie do podmiotów zewnętrznych np. GUS, NBP, etc.
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych, współpraca z audytorami
  • Jako samodzielna księgowa odpowiadasz za dowiezienie całego procesu księgowego dla klienta (masz wsparcie młodszych księgowych, ale to Ty jesteś liderem tego zespołu).

Pasujesz do nas, jeśli:

  • Czujesz się biegła/y w obsłudze programu księgowego Enova365 (konieczne!),
  • Jesteś osobą łączącą zainteresowanie księgowością z ciekawością biznesu,
  • Szukasz miejsca, gdzie Twoja praca będzie doceniana i aktywnie wykorzystywana jako podstawa do budowy zaawansowanych raportów analitycznych, wspierających klientów w rozwoju,
  • Potrafisz pozytywnie wpływać na innych i zarządzać powierzonym zespołem,
  • Posiadasz ugruntowane, minimum 5-letnim doświadczeniem zawodowe (konieczne doświadczenie w biurze księgowym),
  • Znasz zasady rachunkowości i przepisów podatkowych,
  • Posiadasz wykształcenie z obszaru finansów / rachunkowości / ekonomii.

Myślisz właśnie "TAK, to o mnie" ? -> APLIKUJ!

Stworzysz z nami miejsce, gdzie księgowe nadążają za wyzwaniami czasów a ich praca jest doceniana. Nie obiecujemy, że będzie łatwo, bo wyzwania gwarantujemy. Ale dobrze rozwiązane problemy księgowe dają nam poczucie dumy i olbrzymi wkład do analiz finansowych, a w konsekwencji trafione decyzje biznesowe naszych Klientów!

Od nas możesz liczyć na:

  • Zwarty, wspierający się zespół (podobno nikt takiego drugiego nie widział! :))
  • Stały rozwój kompetencji (zarówno merytorycznych, jak i miękkich)
  • Stabilną współpracę w szybko rosnącej grupie Value Finance
  • Najnowsze środowisko IT (Saldeo, Enova 365, PowerBI)
  • Pracę w modelu 100% zdalnym i kwartalnymi spotkaniami integracyjnymi
  • Współpraca z zespołem CFO i doradcami podatkowymi
  • Dostęp do platformy Mindgram (tematyka profilaktyki zdrowia i rozwoju osobistego)
  • Opiekę medyczną
  • Jako formę zatrudnienia preferujemy partnerskie podejście B2B.

❗ Jeśli pasujesz do naszego zespołu - Aplikuj od razu! ❗

Value Finance to firma świadcząca usługę Dyrektora Finansowego na godziny.

Jesteśmy obecni na rynku od 2018 roku, a nasz zespół liczy już ponad 40 osób. W codziennej pracy wykorzystujemy najnowocześniejsze narzędzia dostępne na rynku księgowym, ale przede wszystkim stawiamy na indywidualne podejście do wyzwań naszych klientów. Nasza oferta skierowana jest do szybko rosnących spółek z branży technologicznej, e-commerce i produkcyjnej.

Chcąc dostarczyć jak najwyższej jakości usługę Dyrektora Finansowego na godziny ruszyliśmy z projektem cyfrowego biura księgowego. Jest to kolejny, integralny element w procesie obsługi naszych klientów.

⭐ Rośniemy w siłę i poszukujemy tych, którzy będą rozwijać się razem z nami! ⭐

Małgorzata Mazur

Partner Zarządzający Obszaru Księgowości

,,Zapraszam do swojego zespołu osoby którym zależy na rozwoju w nowoczesnym zespole księgowym. Współpracujemy na zasadach partnerskich opierającym się na wzajemnym szacunku oraz wsparciu, zarówno z klientami jak i zespołem. Od współpracowników oczekuję uczciwego podejścia i odpowiedzialności.

Pracujemy na jednym z bardziej nowoczesnym i perspektywicznym programie enova365, więc zależy nam na jego znajomości oraz chęci zgłębiania jego możliwości."

  • Praca Rzeszów
  • Księgowa Rzeszów
  • Księgowy Rzeszów
  • Główny księgowy Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080