Samodzielna księgowa
  • Mroków
mazowieckie, Mroków, mazowieckie, Polska
Klient portalu Praca.pl
7. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

Firma transportowo- spedycyjna poszukuje osoby na stanowisko:

Opis stanowiska
  • prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z obowiązującymi standardami oraz przepisami podatkowymi
  • dekretowanie i księgowanie dokumentów ( faktur zakupu, sprzedaży, WNT, WDT, kosztów, środków trwałych, amortyzacji, RMK, korekt, zaliczek itp.)
  • współpraca z bankami: przygotowanie i analiza sprawozdań, przygotowanie zestawień należności, przygotowywanie przelewów bankowych
  • sporządzanie deklaracji podatkowych (CIT, VAT, PIT, PCC) oraz prowadzenie rejestrów VAT
  • kontakt i współpraca z instytucjami zewnętrznymi – banki, US, ZUS, GUS
  • uzgadnianie sald z kontrahentami, bieżąca analiza i weryfikacja zapisów na kontach księgowych
  • dbałość o prawidłowy obieg dokumentacji zgodnie z zasadami funkcjonującymi w firmie

Wymagania
  • wykształcenie min. średnie (w zakresie finanse, rachunkowość lub ekonomia)
  • znajomość zagadnień z rachunkowości i finansów
  • umiejętność organizacji pracy własnej, systematyczność
  • dobra znajomość Optima Comarch oraz programów MS Office
  • doświadczenie pracy w księgowości

Oferujemy
  • stabilne zatrudnienie
  • przyjazne środowisko pracy oparte na współpracy i dzieleniu się wiedzą
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • profesjonalne szkolenia
  • pakiet socjalny

  • Praca mazowieckie
  • Księgowy Wysokie Mazowieckie
  • Księgowy mazowieckie
  • Księgowa Wysokie Mazowieckie
  • Księgowa mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055