Samodzielna Księgowa do biura w Katowicach, pełny etat
  • Katowice
Katowice, Katowice, śląskie, Polska
V4 Account Spółka z o.o.
27. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

• weryfikację formalną i rachunkową dokumentów księgowych, kwalifikację pod względem księgowym i podatkowym

• księgowanie faktur zakupu, w tym faktur kosztowych, importu usług, towarowych, importu towarów, WNT, środków trwałych

• prowadzenie ewidencji środków trwałych, naliczanie amortyzacji

• rozliczanie kosztów RMK

• księgowanie oraz rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych

• potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami

• sprawdzanie poprawności zaksięgowanego VAT z rejestrami zakupu i sprzedaży, uzgadnianie plików JPK

• sporządzanie deklaracji podatkowych VAT, CIT i innych

• samodzielne sporządzanie sprawozdań finansowych

• nadzór nad obiegiem dokumentów finansowych i księgowych

Oferujemy:

• atrakcyjne wynagrodzenie

• dużą samodzielność

• bardzo dobre, przyjazne warunki pracy

• możliwość zdobycia cennego doświadczenia i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

• stabilną pracę

Wymagania

• mile widziane wykształcenie wyższe ekonomiczne, technikum ekonomiczne (finanse, rachunkowość, ekonomia)

• co najmniej 3-letnie doświadczenie na stanowisku Księgowego

• znajomość przepisów o rachunkowości w zakresie prowadzenia pełnej księgowości i przepisów podatkowych

• otwartość na wyzwania i zmiany, komunikatywność, umiejętność współpracy i budowania relacji w zespole

• znajomość języka angielskiego

• mile widziana znajomość programu Optima Insert, Rewizor

  • Praca Katowice
  • Księgowa Katowice
  • Księgowy Katowice
  • Pracownicy uczelni w Polsce Katowice
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Katowice
  • Doradca podatkowy w Polsce Katowice
  • Główny księgowy Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570