Samodzielna Księgowa
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska
Braun Lion sp. zo.o.
1. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

Braun Lion to Biuro Rachunkowe prowadzące księgowość średnich i małych podmiotów gospodarczych.

Opis stanowiska
  • prowadzenie ksiąg rachunkowych klientów biura

Wymagania
  • doświadczenie w pracy w księgowości na samodzielnym stanowisku min 5 lat
  • znajomość programu Comarch Optima
  • doświadczenie w prowadzeniu ksiąg rachunkowych(pełna księgowość)
  • znajomość zasad rozliczania podatku VAT i CIT
  • znajomość kadr i ZUS dodatkowym atutem

Oferujemy
  • wynagrodzenie  uzależnione od doświadczenia (5000-7000 brutto)
  • szkolenia w zakresie związanym z wykonywana pracą
  • miłą i przyjazną atmosferę w pracy
  • rozwój zawodowy
  • czas pracy od 8 do 16

  • Praca Bydgoszcz
  • Księgowa Bydgoszcz
  • Księgowy Bydgoszcz
  • Główny księgowy Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080