Samodzielna Księgowa
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, zachodniopomorskie, Polska
E.S.G. Work Sp. z o.o.
12. 6. 2024
Informacje o stanowisku

E.S.G. Work Sp. z o.o. - {{offer.position}

Lokalizacja
Szczecin
Pracodawca
Dodano
11.06.2024
Numer referencyjny
5463_3511

Zakres obowiązków:

  • samodzielne prowadzenie pełnej księgowości, w tym zamknięcia okresów rozliczeniowych,
  • wystawianie faktur dla wszystkich spółek,
  • księgowanie wszystkich dokumentów będących w obrocie (f-ry sprzedaż i koszt, rachunki, PK, WB)
  • samodzielne sporządzanie deklaracji podatkowych oraz raportowanie do urzędów według określonych standardów (CIT, VAT, GUS, banki, leasingi)
  • dekretowanie i księgowanie dokumentów będących w obrocie (faktury, rachunki, PK, WB, PZ, WZ, delegacje)
  • sprawdzanie poprawności zaksięgowanego VAT z rejestrami zakupu i sprzedaży,
  • weryfikacja dokumentacji pod względem rachunkowym i podatkowym,
  • ewidencja transakcji w obszarze gospodarki magazynowej,
  • ewidencja środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych,
  • księgowanie wyciągów bankowych oraz uzgadnianie rozrachunków,
  • analiza kont i zapisów na kontach księgi głównej i ksiąg pomocniczych,
  • uzgadnianie transakcji pomiędzy spółkami powiązanymi (intercompany),
  • czynności związane z księgowym zamknięciem miesiąca i roku,
  • nadzór nad obiegiem dokumentów finansowych i księgowych,

Wymagania:

  • doświadczenie - minimum 3 lata na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia/rachunkowość/finanse),
  • praktyczna wiedza w zakresie księgowości i prawa podatkowego,
  • znajomość programu INSERT- mile widziana,
  • certyfikaty zawodowe Samodzielnego księgowego/księgowej lub Głównego księgowego/księgowej będą dodatkowym atutem,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w tym Excel,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • samodzielność, skrupulatność oraz zaangażowanie w powierzone obowiązki,
  • dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie - adekwatne do kwalifikacji i doświadczenia na podstawie umowy o pracę,
  • ciekawe wyzwania i dużą dynamikę codziennych zadań,
  • możliwość rozwoju,
  • prywatną opiekę medyczną LUX MED oraz ubezpieczenie grupowe WARTA,
  • przyjazną atmosferę w młodym i kreatywnym zespole,
  • świetną lokalizację - znajdziesz nas w samym centrum Szczecina-Hanza Tower.

Grupa E.S.G. od 2016 r. zajmuje się kompleksowymi rozwiązaniami w dziedzinie montażu oraz demontażu rusztowań. Dzięki zaangażowaniu i wdrażaniu najnowocześniejszych rozwiązań E.S.G. Group stało się firmą, z którą liczą się największe, globalne podmioty w Europie Zachodniej oraz Skandynawii. W związku ze stałym rozwojem naszej firmy poszukujemy do naszego zespołu Samodzielnej Księgowej.

  • Praca Szczecin
  • Księgowy Szczecin
  • Księgowa Szczecin
  • Główny księgowy Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851