SAMODZIELNA KSIĘGOWA
  • Słomniki
Słomniki, Słomniki, małopolskie, Polska
Almus Sp. z o.o.
8. 9. 2024

ALMUS – dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo działające od 1997 roku w branży produkcji papierów higienicznych prowadzi rekrutacje na stanowisko Samodzielna księgowa

Obowiązki

  • kontrola merytoryczna dokumentów, zapewnienie kompletności i poprawności księgowań oraz prawidłowości rozliczeń podatkowych i finansowych,
  • księgowanie faktur kosztowych zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • księgowanie raportów kasowych,
  • kontrola bieżących rozliczeń, przepływów bezgotówkowych, potwierdzanie sald z kontrahentami,
  • nadzorowanie i tworzenie dokumentacji księgowej,
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów finansowych w Spółce,
  • raportowanie zgodnie z potrzebami Zarządu oraz przełożonego.

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie kierunkowe (rachunkowość, ekonomia)
  • praktyczna wiedza z zakresu samodzielnego prowadzenia pełnej księgowości,
  • praktyczna znajomość programu ENOVA – mile widziana,
  • dobra znajomość pakietu Ms Office, w szczególności programu Excel,
  • pełne zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
  • zdolność analitycznego myślenia,
  • dokładność, rzetelność, zorganizowanie.

Oferujemy

  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
  • Benefity pozapłacowe (ubezpieczenie grupowe na życie).

  • CV należy przysyłać na adres mailowy lub osobiście dostarczyć do siedziby firmy.

  • Praca Słomniki
  • Księgowy Słomniki
  • Księgowa Słomniki
  • Słomniki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584