Samodzielna Księgowa
  • Bolesławiec
Bolesławiec, Bolesławiec, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
9. 4. 2024

Wspólnie z naszym klientem, firmą z branży metalurgicznej poszukujemy Samodzielnej Księgowej/Księgowego.

Firma zapewnia atrakcyjne warunki pracy i możliwości rozwoju oraz szkoleń.

Oczekujemy

  • kilkuletnie doświadczenie zawodowe
  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • znajomość przepisów podatkowych
  • znajomość pakietu MS Office
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • samodzielność w działaniu, dbałość o szczegóły

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w rozwijającej się firmie
  • szkolenia, wyjazdy integracyjne
  • prezenty świąteczne dla pracowników i dzieci
  • dofinansowanie do opieki medycznej
  • dodatkowy urlop wypoczynkowy

Zadania

  • prowadzenie księgowości w spółce zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • sporządzanie deklaracji CIT, PIT, VAT
  • tworzenie raportów i zestawień na potrzeby zarządu
  • sporządzanie sprawozdań finansowych, statystycznych
  • współpraca z audytorem zewnętrznym i organami podatkowymi

  • Praca Bolesławiec
  • Księgowa Bolesławiec
  • Księgowy Bolesławiec
  • Bolesławiec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448